ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
У Коростені обговорили проблеми переселенців
12.03.2016

 

11 березня в місті Коростені відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб та шляхи їх подолання». Ініціатором проведення заходу виступив голова ГО «Об’єднання вимушених переселенців Донбасу «Добротвор» Ігор Сиромятніков.

В засіданні взяли участь міський голова Коростеня Володимир Москаленко, народний депутат України Володимир Арешонков, радник Міністра соціальної політики України з питань ВПО у Житомирській області Максим Свірський, директор Департаменту праці та соціального захисту населення ЖОДА Галина Корінна, представники органів місцевого самоврядування північних районів Житомирщини. В обговоренні теми також взяли участь представники структур міста, які по роду своєї діяльності працюють із внутрішньо переміщеними особами.

Учасники круглого столу обговорили найбільш актуальні проблеми та потреби переселенців: проблеми працевлаштування, забезпечення житлом, надання юридичної допомоги.

Варто зазначити, що Коростень одним із перших міст подав руку допомоги та відгукнувся на потреби сімей-переселенців, надавши їм тимчасове житло і забезпечивши засобами першої необхідності.

По завершенні зустрічі було визначено конкретні цілі та завдання у вирішенні питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб в місцеві громади. Присутні наголосили на тому, що лише спільними зусиллями ми зможемо допомогти цій категорії громадян.

Сподіваємося, що такі зустрічі і наради стануть прикладом для формування стратегії допомоги переселенцям по всій території України.