ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар
Опитування
28 червня 2019 р. - випускний бал в загальноосвітніх закладах міста. Як ви вважаєте, чи потрібно проводити свято випускника на центральній площі міста?
так
ні
Голосувати

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Тренінг щодо запобіганню торгівлі людьми.
20.11.2015

18 листопада 2015 року на базі Житомирського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді в рамках реалізації Національного проекту Міністерства соціальної політики України та координатора проектів ОБСЄ в Україні було проведено навчальний тренінг на тему «Поширення національного механізму взаємодії суб`єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми», організований жіночим іформаційно-консультаційним центром.

Директор Коростенського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Олександр Микитчук був учасником заходу.

Головна мета проекту – підсилити спроможність регіональної мультидисциплінарної  групи суб`єктів Національного механізму взаємодії щодо ефективного впровадження нового законодавства України в сфері протидії торгівлі людьми на регіональному рівні.

Було наголошено, що торгівля людьми є поширеною проблемою всіх країн. Щорічно у світі фіксується близько 4 млн. людей, постраждалих від торгівлі.

Протягом 2015 року в Житомирській області ідентифіковано 210 випадків постраждалих від торгівлі людей. Найчастіше це жінки для трудової експлуатації (більше 50%) та з надання сексуальних послуг (до 10%). Близько 65% жертв торгівлі людьми залишаються невиявленими.

З торгівлею людьми як злочином міжнародного характеру світова спільнота намагається боротися вже давно. Але, незважаючи на увагу міжнародних організацій до зазначеної проблеми, торгівля людьми, примусова проституція та торгівля людськими органами останніми роками набули поширення як види незаконного бізнесу. Це явище можна назвати "товаризацією особистості". Воно є, в першу чергу, наслідком відсутності відповідного правового і соціального захисту людини. Індустрія торгівлі живим товаром розвивається надзвичайно стрімкими темпами, являючи собою найбільш прибутковий кримінальний бізнес у світі. Прибутки від нього сягають астрономічних розмірів, щорічно приносячи кримінальним угрупованням мільярди доларів. Нині торгівля жінками й дітьми вважається третім за величиною джерелом доходів організованої злочинності, поступаючись лише наркотикам і зброї .

Проблема боротьби з торгівлею людьми є багатоплановою і вимагає зусиль як кожної з країн, яких стосується ця проблема (країн-постачальниць, транзитних країн та приймаючих країн), так і в цілому міжнародної спільноти.