ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Тиждень права в Центрі кар’єри Коростенського ПТУ №16
12.12.2019
Відповідно до Плану заходів з метою реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення,  Коростенський міський центр зайнятості активно співпрацює з Центром кар'єри, створеним на базі  Коростенського професійно-технічного училища № 16.
Так, 9 грудня, в Коростенському ПТУ №16,  відбувся просвітницький захід в зв’язку з відкриттям Тижню права. Начальник відділу активної підтримки безробітних, Людмила Бондарчук, розказала учням про основні правові питання в сфері зайнятості, акцентувавши увагу учнів на легальній зайнятості. Фахівець окреслила переваги офіційного працевлаштування та  ймовірні ризики роботи без юридичного оформлення. Також презентувала  інноваційні он-лайн сервіси : портал служби «Єдине соціальне середовище зайнятості», «Моя професія консультаційна мережа», Електронний кабінет шукача роботи, Електронну чергу.  До уваги слухачів Людмила Бондарчук, представила і   «Платформу з профорієнтації та розвитку карєри», наголосивши на зручності дистанційних послуг з профорієнтації. Також до Тижня права долучилась соціальний  партнер Служби зайнятості - Оксана Сергієнко, заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Коростенського МЦ. Адже даний   центр  є важливою ланкою між громадянином і державою з питань забезпечення конституційного права кожного на правову допомогу. Оксана в доступній формі розповіла учням про послуги, які надаються їх організацією, про державні гарантії. Фахівець наголосила на важливості поінформованості та обізнаності  громадян стосовно своїх власних прав та обовязків.
Недаремно існує такий вислів : обізнаний - отже захищений. І тому подібні  заходи є дуже корисними та вкрай необхідними, бо дають змогу отримати вичерпну,  компетентну та першоджерельну інформацію.