ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Співпраця міста Коростеня з проектом українсько-німецьким міжнародним співробітництвом GIZ «Енергоефективність у громадах» продовжується.
25.06.2015

Місто Коростень за підтримки проекту українсько-німецького міжнародного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» протягом І півріччя 2015 року активно впроваджує заходи енергетичного менеджменту в місті.

На даний час по всім бюджетним установам запроваджена система електронного моніторингу споживання енергетичних ресурсів. Відповідальними особами цих установ щоденно заносяться дані фактичного споживання енергоресурсів, і за результатами декількох місяців можна буде провести перший аналіз їх ефективного споживання та розробити відповідні заходи  з енергозбереження.

Згідно зобов’язань міста Коростеня в ініціативі Угоді мерів, розробляється План дій сталого енергетичного розвитку міста, який планується винести а розгляд міської ради в серпні 2015 року.  Даний документ формує наші зобов‘язання до 2020 року, а саме застосування дій з метою досягнення запланованих показників щодо зменшення СО² на місцевому рівні.

У рамках виконання меморандуму про співпрацю з Житомирським  консорціумом та проектом українсько-німецького міжнародного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» 23 червня 2015 року у м. Житомирі проведений семінар «Моніторинг та звітність щодо стану виконання плану дій».

Участі в зазначеному заході прийняли працівники виконавчих комітетів Бердичівської, Житомирської та Коростенської міських рад, відповідальних за розробку Плану дій сталого енергетичного розвитку (ГІДСЕР) та його впровадження у своєму місті.

Модератори семінару, а саме Бостьян Крайнч ознайомив присутніх з структурою та вимогами електронної системи моніторингу та звітності, щодо стану виконання плану дій сталого енергетичного розвитку, яка запроваджена Європейською Комісією. Дмитро Марусич (консультант проекту GIZ) представив посібник з питань звітності щодо виконання Плану дій сталого енергетичного розвитку, який повинен полегшити роботу відповідальних осіб при роботі з системою.

За результатами семінару підтримано пропозицію щодо проведення для всіх консорціумів проекту, які займаються впровадженням енергетичного менеджменту в своїх містах, розширеного навчального семінару з роботи електронної системи моніторингу та звітності, щодо стану виконання плану дій сталого енергетичного розвитку.

 

Управління економіки,

Наталія Лискова