ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Спільне розширене засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради та загальних зборів Асоціації «Рада керівників міста Коростеня»
28.03.2016

25 березня 2016 року на базі заводу «Хіммаш» відбулося спільне розширене засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради та загальних зборів Асоціації «Рада керівників міста Коростеня».

До складу президії входили міський голова Володимир Москаленко, голова Асоціації «Рада керівників міста Коростеня» Василь Куницький, виконавчий директор Асоціації «Рада керівників міста Коростеня» Микола Луцишин, народні депутати України Володимир Арешонков та Юрій Павленко, заступник голови обласної ради Наталія Рибак, довірена особа акціонерів ПАТ «Завод хімічного машинобудування «Хіммаш» Анатолій Тищенко. У заході взяли також участь члени виконкому, депутати обласної та міської рад, керівники підприємств, установ, організацій міста, приватні підприємці, представники засобів масової інформації.

На початку засідання всі учасники ознайомились із виробничими цехами заводу ПАТ «Завод хімічного машинобудування «Хіммаш», а після цього розпочалась пленарна частина.

У ході засідання міський голова Володимир Москаленко проінформував про участь підприємств, установ та організацій в благоустрої міста у 2015 році та намічені плани по благоустрою міста на 2016 рік. Головними питаннями на 2016 рік є реконструкція центральної площі міста, встановлення пам’ятника патріотам - борцям за незалежність, будівництво басейну, асфальтування доріг та тротуарів, реконструкція мереж вуличного освітлення та ряд інших важливих для міста питань .

Зрозуміло, що втілити плани благоустрою міста тільки за рахунок бюджетних коштів неможливо, а тому планується залучення підприємств, установ, організацій, представників малого та середнього бізнесу.

Про роботу Асоціації “Рада керівників міста Коростеня” за 2015 рік доповів Куницький В.І., голова Асоціації, а Про план роботи Асоціації «Рада керівників міста Коростеня» на 2016 рік - Луцишин М.І., виконавчий директор.

До слова запрошувались і народні депутати України Арешонков Володимир Юрійович та Павленко Юрій Олексійович.

На завершення зустрічі про військову ситуацію та мобілізацію в місті доповів військовий комісар Коростенського об'єднаного міського військового комісаріату В. М. Філоненко.