ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Сорочинський ярмарок
30.07.2015

З 18 по 23 серпня 2015 року  у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний  Сорочинський ярмарок, до участі запрошуються  підприємств та організацій Житомирщини, а також творчих колективів Житомирщини до участі у ярмарку.

Національний  сорочинський ярмарок щороку під  відкритим небом збирає  близько півтори тисячі учасників та понад півмільйона відвідувачів. В заході беруть участь підприємства, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади харчування та розваг, мистецькі колективи та окремі виконавці з усіх  областей України та з сусідніх держав, що дає можливість налагодити взаємовигідні стосунки з іноземними  партнерами, розширити ринки збуту продукції.

Додаткову інформацію щодо виставки-ярмарку та умов участі можна дізнатися за тел.: (0532) 508-211, 508-212, факс: (0532) 612-692, e-mail.: yarmarok@kot.poltava.ua  та на сайті  www.yarmarok.poltava.ua.

Бажаючим взяти участь звертатися  в управління економіки до 03.08.2015 р. тел. 5-02-44; 5-08-03 (каб. 36,37а) міськвиконкому, або на електронну адресу Kor.ekonom@gmail.com.

 

Умови участі  в електронному вигляді більш детально можна дізнатися на офіційному сайті Сорочинського ярмарку -   www.yarmarok.poltava.ua.в розділі  «Учасникам» - «Умови участі», а в розділі «Учасникам» -  «Подача заяви на участь у ярмарку» можна ознайомитися з заявами для учасників.