ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Робоча зустріч з платниками
27.09.2016

        З метою поліпшення взаємовідносин з платниками податків, в приміщенні Коростенської ОДПІ відбулася зустріч керівництва з представниками бізнесу, громадських об'єднань підприємців. 

  Розпочав зустріч  начальник Коростенської ОДПІ Валерій Каленський, який зазначив ,що  одним з основних напрямів роботи податківців є  створення належних умов ведення бізнесу в Україні з одночасним підвищенням відповідальності за несплату податків. Сьогодні як ніколи фіскальна служба готова вислухати думки, пропозиції, побажання бізнесу щодо вдосконалення системи оподаткування. Саме такі зустрічі, де кожен може висловити свою точку зору, обмінятися думками, дуже  допомагають в роботі.

  Перший заступник Галина Бродська зазначила, що виконання прямого обов'язку ДФС є наповнення державного та місцевих бюджетів.

   Так, за 8 місяців поточного року платники податків Коростенщини сплатили до Зведеного бюджету більше 297 млн грн, у тому числі до державного бюджету – 118,3 млн, до місцевих бюджетів - 179,5 млн.   Основними бюджетонаповнюючими податками до місцевого бюджету були: податок з доходів фізичних осіб – 108,9 млн грн, плата за землю- 17,1 млн грн, акциз- 24,8 млн грн.  Такі суттєві надходження дали змогу профінансувати підвищення соціальних стандартів, потреби армії та місцевих громад.

Галина Бродська торкнулась теми податкових правопорушень, зокрема і легалізації заробітної плати та використання спрощеної системи оподаткування для мінімізації доходів. Та зауважила, що пріоритетними у податковому контролі є перевірки ризикових груп суб’єктів господарської діяльності.

  Зустріч пройшла у форматі відкритого діалогу, в ході якого були обговоренні актуальні питання ,що виникають у роботі. 

 Голова Коростенської регіональної Асоціації приватних підприємців Олена Капітанчук акцентувала увагу, що ведення бізнесу має бути на рівнозначних умовах і  податки повинні платити всі.

Присутні жваво включились в дискусію та поставили декілька запитань робочого характеру. Також під час зустрічі було висловлено ряд пропозицій та зауважень.

Спілкуючись з громадськістю та бізнесменами керівник подякував за реагування та підкреслив, що така активна позиція в свою чергу допомагає фіскальній службі оперативно вирішувати будь-які проблемні питання. Посадовець запевнив присутніх, що усі пропозиції та зауваження будуть прийняті до уваги та враховані у подальшій роботі.

                                                                                         Сектор організації роботи Коростенської ОДПІ