ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Пройшов комітет доступності
4.02.2013

  31 січня в приміщенні Коростенської міської ради відбулося чергове засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інженерно-транспортної інфраструктури.

     У засіданні взяли участь члени комітету доступності, представники громадських організацій міста: заступник міського голови О.О.Дзига, начальник УПСЗН м.Коростень І.В.Єсін, головний спеціаліст з охорони праці УПСЗН А.П.Єфимович, депутат міської ради А.М.Волківський, директор Коростенського міського центру соціальних служб для сімї,дітей та молоді О.Ф.Микитчук, директор територіального центру соціального обслуговування «надання соціальних послуг» І.Я.Шишук, головний архітектор міста С.П.Тумаш, начальник Інспекції з благоустрою міста О.А.Зінюк, начальник управління ЖКГ В.М.Мартинюк, начальник відділу регулювання торгівлі та побутового обслуговування В.П.Безпалько, голова Коростенської міської організації ветеранів України Л.М.Слобожан, голова Коростенського міського Товариства інвалідів Л.П.Чалая, представники УТОС,УТОГ.

      На засіданні підведено підсумки роботи за 2012 рік та визначено план роботи комітету на 2013 рік.

 

   Членами комітету доступності було вирішено:

 

 

РІШЕННЯ

Міського комітету для забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

від 31 січня 2013 року № 1

    Міський комітет для забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури відмічає, що в місті проводиться відповідна робота по виконанню указів Президента України від 18.12.2007 №1228/2007 та від 02.03.2009 № 113/2009 щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями та відповідного розпорядження голови облдержадміністрації від 14.01.2008 № 12.

   На виконання конвенції ООН “Про права інвалідів” за участю громадських організацій інвалідів постійно проводяться засідання круглих столів. Аналіз свідчить, що у даний час в основному, вже пристосовані для вільного доступу приміщення міської ради, районної ради, управління праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду, центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування та інших об’єктів соціально-культурного призначення

 

   Але, крім того, продовжують прийматися в експлуатацію об’єкти,на яких не створено вільний доступ для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення або забезпечено його частково. Продовжують будуватися неякісні пандуси.

 

   Особливу увагу слід звернути на забезпечення доступності для осіб з вадами зору та слуху до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

 

Враховуючи вищевикладене комітет

 

 

ВИРІШИВ:

 

 

  Інформацію заступника міського голови Дзиги.О.О. взяти до відома.

 

  Забезпечити безумовне виконання Указу Президента України від 18.12.2007 № 1228/2007 “Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для осіб з обмеженими фізичними можливостями” щодо будівництва нових та реконструкції вже збудованих пандусів відповідно до вимог чинного законодавства. Забезпечити жорсткий контроль за створення безперешкодного доступу для мало мобільних груп населення відповідно до вимог державних будівельних норм при будівництві нових, проведенні реконструкції та капітального ремонту існуючих будівель соціального, культурного та громадського призначення.

 

    Відділу Архітектури і будівництва – Тумаш.С.П. – (Постійно)

  Міському комітету доступності здійснювати належний та дієвий контроль за створенням безперешкодного середовища з дотриманням будівельних норм до житлових будинків, закладів освіти, культури, охорони здоров’я та інших установ.(Постійно)

  

   З метою створення вільного доступу для інвалідів на візках, провести роботу з власниками об’єктів для облаштування переговорним пристроєм “кнопки виклику персоналу” на тих торгівельних об’єктах де неможливо забезпечити доступ згідно з державними будівельними нормами.

 

  Відділу регулювання торгівлі та побутового обслуговування - Безпалько В.П. спільно з Інспекцією з благоустрою міста - Зінюк.О.А. – (до 01.04.2013р)

 

  Рекомендувати начальнику інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в м.Коростень Лящук Н.П. провести до 01.03.2013 нараду з підлеглими підрозділами, експертизою та проектними організаціями щодо забезпечення виконання вимог ДНБ та розпорядження голови облдержадміністрації від 14.01.2008 № 12. Притягнути до адміністративної відповідальності осіб, які збудували пандуси з порушеннями державних будівельних норм згідно списку (до 01.04.2013)

 

  Здійснювати контроль за дотриманням перевізниками умов договорів щодо придбання транспорту, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та за обов’язковим оголошенням зупинок у міському пасажирському транспорті для незрячих інвалідів.

 

  Заступнику міського голови - Ясинецький.О.А. – (Постійно)

 

  Забезпечити першочергове обслуговування осіб з інвалідністю при зверненні до закладів охорони здоров’я. Розробити положення про порядок пропуску автотранспорту на територію міської лікарні. Розробити положення про порядок супроводу незрячих під час їхнього перебування в лікарняних закладах міста.

 

  Головний лікар центральної міської лікарні - Гордійчук В.П. – (Постійно; до 01.04.2013р)

 

  В процесі ремонту та реконструкції вулично-шляхових та пішохідних мереж створювати умови для зручного і безпечного переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями. Облаштувати пандуси в під’їздах будинків де проживають інваліди-колясочники. Встановити світлофор на перехресті вулиць вул.Ш.Алейхема та вул.С.Ванцетті що біля кафе “Фортуна”.

 

  Управління ЖКГ – Мартинюк.В.М. - (Постійно; до 01.09.2013р)

 

 

  Облаштувати пандуси в бібліотеки міста.

 

  Відділ культури і туризму – Беркович.Л.П. – (до 01.03.2013р)

 

  Причепним особам подати інформацію про стан виконання рішення Комітету доступності

   

  До 10.04.2013 року в УПСЗН.

 

  У разі невиконання указів Президента України від 18.12.2007 №1228/2007 та від 02.03.2009 № 113/2009 щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями, запросити на наступне засідання комітету доступності власників об’єктів торгівлі.

 

 

Голова Комітету по забезпеченню доступності

О.Дзига

інвалідів об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

 

Відповідальний секретар

А.Єфимович (04142) 4-79-31