ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Професіографічна екскурсія учнів ПТУ № 16 на станцію Коростень
10.12.2019
 
В рамках укладеної угоди про співпрацю з підприємствами Укрзалізниці, 5 грудня 2019 року, Коростенським центром зайнятості спільно з регіональною філією «Південно – Західної залізниці» проведено екскурсію на станцію Коростень для учнів ПТУ №16. Адже у Коростенському училищі створено Центр кар’єри і укладено угоду про співпрацю,  з метою реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення.
В ході презентації начальник відділу кадрів Людмила Ренкас розповіла учням про принцип роботи та взаємодії усіх підрозділів та спеціалістів, які забезпечують безперебійну роботу станції. Учні дізналися про професії диспетчера, чергового по залізничній станції, помічника чергового по залізничній станції, електромеханіка, електромонтера, регулювальника швидкості руху, складача поїзда, маневрового диспетчера, дефектоскопіста,  тощо.
Начальник відділу кадрів ЕЧ-4, Галина Зайферт, в свою чергу, розповіла про діяльність  та потребу в кадрах свого підрозділу.  Умови праці, вимоги до претендентів, переваги та перспективи роботи окреслив начальник району електропостачання Микола Попович. Для   електромонтерів з ремонту та електропостачання -  це гарна можливість працювати в майбутньому енергетиками на Укрзалізниці.
Старший електромеханік дистанції сигналізації та зв’язку Юрій Новінський  для кращого розуміння порівняв роботу працівників станції з роботою комп’ютера: диспетчери, чергові та помічники чергових по залізничній станції ( монітор та мишка ), електромеханіки та електромонтери ( системний блок ). Він показував релейні стенди, потужні акумулятори та генератор, які забезпечують роботу станції навіть при відключені світла в усьому місті.
Екскурсія включала в себе і відділ дефектоскопії дистанції колії ПЧ -13. Начальник відділу кадрів ПЧ-13 Надія Можар розповіла учням про потребу в кадрах та вимоги до претендентів на роботу, майстер відділу дефектоскопії Сергій Железняк та дефектоскопіст Михайло познайомили з принципом роботи дефектоскопа. Бажаючі могли навіть спробувати визначити місце ушкодження колії, уявити себе справжніми дефектоскопістами. Екскурсія виявилась цікавою, пізнавальною та результативною, адже учні дізнались про сучасний ритм роботи колективу, , секрети успішної праці, гідну перспективу працевлаштування в майбутньому.