ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Польсько-український проект на допомогу ВПО!
14.09.2017

 

Польсько-український проект на допомогу ВПО!

     З січня 2017 року розпочалася співпраця Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень з партнерами проекту «Покращення психологічної підтримки для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Центрах соціально-психологічної реабілітації населення»: Товариством Лева (Україна) та Фондом Terra Humana  (Польща). Проект співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської співпраці в цілях розвитку (@PolishEmbassyKyiv).

      На той час партнерам було надано інформацію по діяльності Центру з вимушено переміщеними особами; напрямки, форми та види роботи, які сприяють наданню соціально-психологічної допомоги вищезазначеній цільовій категорії, а також було висловлено побажання стосовно покращення матеріально-технічної бази Центру, ймовірності ремонтних робіт для покращення якості надання послуг.

      Метою проекту є покращення якості надання соціально-психологічної допомоги, розширення обсягу та видів соціально-психологічних послуг, покращення інформаційної підтримки та посилення соціальної інтеграції для вимушено переміщених осіб.

      У період з квітня по липень відбулася серія зустрічей в Центрах  СПР населення м.Коростень та смт. Бородянка  з представниками «Товариства  Лева», де було детально обговорено питання співпраці та умови проекту.

    Суть проекту полягає у посиленні соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаді, впровадженні нових методів психологічної реабілітації ВПО на базі Центру соціально-психологічної реабілітації  населення.

         На даний час  реалізується інфраструктурний напрямок проекту, який  полягає у здійсненні часткового ремонту приміщень для покращення умов праці та більшої продуктивності фахівців Центру. У Центрі вже замінено 9 вікон на металопластикові, поперередньо проведений конкурс на закупівлю послуг, узгоджено дані питання з партнерами та обрано найбільш оптимальний  варіант.

      Друга частина проекту буде спрямована на підвищення кваліфікації спеціалістів, обмін досвідом з українськими та зарубіжними фахівцями (Польща, Грузія). Крім того, будуть створені інформаційні матеріали для ВПО. Працівники Центру проведуть семінарські зустрічі та круглі столи на допомогу вчителям, лікарям, представникам ЗМІ, які безпосередньо працюють з вимушеними переселенцями.

        Працівники Центру зацікавлені в участі в проекті, оскільки це дає їм можливість покращити умови праці, підвищити свою професійну кваліфікацію, розширити спектр методик та практик в їхній роботі, отримати досвід від зарубіжних колег.

 

Віра Гис- координатор міжнародних програм та проектів ЦСПР населення.