ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Підводимо підсумки співпраці за 9 місяців 2015 року
15.10.2015

Протягом 9 місяців 2015 року не спостерігалося різких коливань збільшення або зменшення рівня безробіття на ринку праці Коростенщини. Залишаються гострими питання працевлаштування жінок, молоді до 35- ти років та без досвіду роботи, існуючого дисбалансу між попитом на пропозицією робочої сили.

Протягом 9 місяців  2015 року  до  Коростенського центру зайнятості  звернулося  за отриманням послуг  2094  незайнятих громадян в тому числі жінок - 1216, молоді до 35 – ти років – 1120 осіб. Всього було залучених до активних форм зайнятості 3582 незайнятих громадян. Станом на 01.10.2015 року на обліку перебуває 1659 безробітних.

За січень – вересень 2015 року 382 роботодавця міста та району надали 2580 вакансій для укомплектування незайнятими громадянами вільних та новостворених робочих місць. Загальна кількість вакансій, яку необхідно укомплектувати за допомогою служби зайнятості складає 2802. Укомплектовано за допомогою служби зайнятості 1348 вакансій, що складає 54 %. Навантаження на одне вільне робоче місце складає 4 безробітних при наявності дисбалансу на ринку праці та не відповідності попиту та пропозиції робочої сили. 1027 вільних посад було укомплектовано основними працівниками підприємств за сумісництвом та за суміщенням.

Протягом звітного періоду 2015 року за направленням служби зайнятості працевлаштовано 1359 незайнятих громадян, в тому числі 974 безробітних. З них 22 безробітних отримало одноразову допомогу по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю, 277-  працевлаштовано незайнятих громадян з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, 22 безробітних працевлаштовано на нові робочі місця з проведенням компенсації 8 роботодавцям єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму 134810 грн.

Професійне навчання та курси підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості проходило 307 безробітних за професіями водій автотранспортних засобів, веб – дизайн, бухгалтер, підприємець – початківець, новітні технології в сфері теплогазопостачання, проходили стажування на  робочому місці на посадах: касир квитковий та продавець продовольчих товарів, .

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 140 безробітних. Дані роботи організовуються при пропорційному фінансування оплати праці безробітних органами влади та центром зайнятості. Витрачено на оплату праці за 9 місяців 2015 року  67184 грн. в т.ч. 33592 грн. кошти Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття.

На сьогоднішній день актуальною і невідкладною є тема надання житлових субсидій населенню. З травня 2015 року організовані громадські роботи в Управліннях праці та соціального захисту населення (для міського та районного населення) та будуть тривати до кінця 2015 року з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій. В даних роботах з травня по вересень 2015 року прийняло участь 10 безробітних при пропорційному фінансування витрат на заробітну плату. З жовтня до кінця року дані роботи організовуються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Сподіваємося, що громадські роботи з приводу інформування населення отримання житлових субсидій забезпечать своєчасне та якісне отримання населенням даних субсидій та запобігання утворення черг в органах праці та соціального захисту населення.

Профорієнтаційні послуги отримали 4948 осіб та їм надано 9456 послуг. Популяризація робітничих професій дуже повільно входить в свідомість населення, особливо випускникам шкіл.

 

Начальник відділу Кравчук Жанна