ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/the-executive-authorities/management-and-offices/viddil-ohoroni-zdorovya/na-vikonannya-punktu-4-protokolu-naradi-kabinetu-minimtriv-ukrayini-z-pitan-zabezpechennya-gromadyan-likarskimi-zasobami-ta-medichnimi-virobami/

http://korosten-rada.gov.ua/news/kultura/zaproshuyemo-vidvidati-vistavu-vin-moya-sestra.html
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Підприємець став пенсіонером: з якого періоду він звільняється від сплати ЄСВ за себе
12.02.2018

Корост енська ОДПІ повідомляє, що відповідно до п. 4 ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) фізичні особи - підприємці, у т.ч. платники єдиного податку, звільняються від сплати за себе ЄСВ, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, установленого  ст. 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 р. № 1058-IV (далі – Закон № 1058-IV), та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Отже, фізична особа - підприємець, яка набула статус пенсіонера за віком або особи з інвалідністю й отримує відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу, або досягла віку, установленого ст. 26 Закону № 1058-IV, й отримує згідно із законом пенсію або соціальну допомогу, звільняється від сплати за себе ЄСВ із наступного місяця після набуття такого статусу.

Оскільки пропорційний розрахунок бази нарахування ЄСВ для такої категорії платників Законом № 2464 не передбачено, то, навіть якщо особа вийшла на пенсію у середині місяця, ЄСВ за такий період сплачується в повному розмірі.

Відповідне роз’яснення розміщено у категорії 301.04.02 загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України.

Нагадуємо, що нормами частини п’ятої ст. 8 Закону № 2464 ЄСВ для підприємців встановлено у розмірі 22 % до визначеної ст. 7 Закону № 2464 бази нарахування ЄВ. Мінімальний розмір ЄСВ з 01.01.2018 – 819,06 грн. за місяць.

При цьому, терміни сплати ЄВ для фізичних осіб - підприємців встановлено абзацом третім частини восьмої ст. 9 Закону № 2464 (до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок : 19 квітня, 19 липня, 19 жовтня, 19 січня). ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника (частина дванадцята ст. 9 Закону № 2464).

                    Корост енська ОДПІ