ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Перший раз в перший клас: про складнощі цього періоду
7.09.2016

Перший клас – час нових змін для дитини, час великих надій і сподівань, перемог та поразок. З настанням цього періоду дитина переходить на новий етап свого життя, де її чекають нові стосунки, зовсім ще не зрозумілі обов’язки та новий соціальний статус школяра.

Зазвичай, процес адаптації дитини до умов навчання в школі триває до двох місяців. Проте, потрібно враховувати й індивідуальні особливості дитини, адже у деяких дітей цей процес може затягнутися й на довше. Якщо Ви за своєю дитиною - першокласником помічаєте, що вона позитивно ставиться до школи, шкільні правила та вимоги сприймає адекватно, розуміє навчальний матеріал, який пояснює вчитель, частково з Вашою допомогою або ж самостійно справляється зі шкільною програмою, задоволена стосунками з вчителем та однокласниками – це говорить про те, що Ваша дитина цілком змогла пристосуватися до школи. Але, якщо ви спостерігаєте зворотню  тенденцію, яка супроводжується скаргами дитини на погане самопочуття, порушеннями дисципліни, пасивність в контактах з однокласниками, то це може свідчити про низький рівень адаптації до умов навчання.

Рідні та близькі можуть полегшити процес адаптації до школи, взявши на замітку декілька рекомендацій:

- Формуйте позитивне ставлення до школи. Не варто ідеалізувати школу, слід говорити про можливі труднощі: про норми й обов’язки, які можуть не подобатися дитині. Але обов’язково переконувати, щоб все буде добре. Якщо хочете, що вчитель був авторитетом для дитини, то говоріть при ній тільки хороше про вчителя. Це додасть мотивації їй до навчання.

- Підтримка та увага до почуттів дитини: не відмовляйте в допомозі дитині чи в підтримці навіть якщо, на Ваш погляд, прохання її абсурдні. Говоріть про школу, про події, про почуття. Діліться своїм шкільним досвідом. Хваліть дитину: окрім слова «Молодець» є й ще інші варіанти: «це твій успіх», «сьогодні краще в тебе вийшло, ніж вчора», «так тримати»!

- Слідкуйте за режимом дня. Починайте навчати розподілу часу на працю та відпочинок. Враховуйте те, що в такому віці стомлюваність та складнощі в концентрації уваги настають вже після 20 хвилин виконання домашнього завдання. Не обмежуйте час та різноманіття гри у дитини. Вона повинна мати простір на свої дитячі пустощі.

- Уникання додаткового навантаження. Паралельно з першим класом не відправляйте дитину на гуртки або ж додаткові заняття поки вона не адаптується до шкільного середовища. Перший час навчання для дитини є достатньо виснажливим, тому краще щоб дитина більше проводила часу на свіжому повітрі чи з друзями.

Пам’ятайте, початок шкільного навчання дитини можна визначити всю подальшу її долю, адже невдалий шкільний старт часто стає першопричиною всіх майбутніх невдач. Тому, якщо Ви помітили проблеми на даному етапі життя Вашої дитини, то не потрібно зволікати зі зверненням до психолога. Саме психолог допоможе Вам виокремити причини проблеми та супроводжуватиме на шляху до вирішення цієї ситуації. 

Запис на консультацію до психолога Центру соціально-психологічної реабілітації за телефоном 2-23-66. Адреса: м. Коростень, вул. Пролетарська, 3.

Невмержицька Юлія Сергіївна - психолог

Центру соціально психологічної реабілітації