ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Перша установча зустріч мережі енергоменеджерів на основі закордонного досвіду
18.12.2019

Для розуміння того, який ресурс закладений у енергозбереженні чи ефективному використанні енергії необхідно розібратися скільки, власне, енергоносіїв споживається громадою, де громада може зекономити і які заходи будуть найбільш ефективними. Для цього деякі органи місцевого самоврядування прийняли рішення про запровадження посади енергоменеджера. Разом з тим, не всі енергоменеджери мають необхідну технічну освіту або достатній практичний досвід у роботі з новітніми енергозберігаючими технологіями та технікою.

Так, 16 грудня 2019 року в м. Житомирі  відбулась перша установча зустріч щодо створення мережі енергоменеджерів в Житомирській області. Така мережа в області створюється відповідно до німецьких стандартів  LEEN. Свої домовленості представники 14 громад засвідчили урочистим підписанням  Декларації про наміри працювати над досягненням спільної мети.  Місто Коростень представляли Тетяна Чудаківська - головний спеціаліст відділу місцевого економічного розвитку управління економіки та Володимир Ходаківський - технічний директор КП «Теплозабезпечення». Такі зустрічі дозволять енергоменеджерам набути нових практичних знань для подальшого професійного впровадження заходів з енергоефективності у своїх громадах.

Мережа енергоменеджерів – це спільнота фахівців, які будуть періодично зустрічатись для обміну практичним досвідом та професійними знаннями.

Закордонний досвід від діяльності мереж енергоменеджерів представив консультант GIZ, виконавчий директор компанії LEEN (Німеччина) – Мірко Крюк, наголосивши, що обмін досвідом, регулярні зустрічі та постійна комунікація між енергоменеджерами принесуть переваги та результати їх діяльності в сфері енергоефективності, а проведення енергоаудитів, як важливого інструменту для визначення заходів із підвищення енергоефективності, дозволить визначити, де і скільки енергії споживається, а разом  з тим, стане зрозуміло, де саме є потенціал економії.

Юлія Саботюк, технічний експерт з енергоефективності презентувала платформу МІСТО ЕМ, за посиланням http://misto-em.org.ua , як онлайн інструмент з обміну інформацією (досвідом).

Зустріч організовано в рамках проєкту технічної допомоги «Енергоефективність у громадах II», який реалізовує всеукраїнська організація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Німеччини.

Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради висловлює щиру подяку за професіоналізм спікерів та організацію заходу!

Довідково: друга зустріч відбудеться в лютому місяці 2020 року.


Управління економіки