ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/the-executive-authorities/management-and-offices/viddil-ohoroni-zdorovya/na-vikonannya-punktu-4-protokolu-naradi-kabinetu-minimtriv-ukrayini-z-pitan-zabezpechennya-gromadyan-likarskimi-zasobami-ta-medichnimi-virobami/

http://korosten-rada.gov.ua/news/kultura/zaproshuyemo-vidvidati-vistavu-vin-moya-sestra.html
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Переможці Х Міжнародного Фестивалю дерунів у місті Коростені
10.09.2018

Переможці

Х  Міжнародного Фестивалю дерунів

  

Конкурс «Дивовижна самобутність (Презентація дерунів та облаштованого місця):

-         серед підприємств, установ, громадських організацій:

ІІІ місце - Централізована бібліотечна система (м. Коростеня);

ІІ місце - КП Теплозабезпечення;

І місце – Центр позашкільної освіти. 

-          серед закладів громадського харчування, кафе, барів, ресторанів:

ІІІ місце – «Дядюшка Сем» (м.Київ);

ІІ місце - кафе «Івушка» (м.Коростень);

І місце – ресторан «Панська хата» (м.Овруч).

-  серед приватних осіб:

ІІІ місце – Петренко Олексій Юрійович (патент № 35);

ІІ місце  - Колесник Людмила Миколаївна (патент № 19);

І місце – Костюшко Катерина Василівна (патент № 78).

-  серед гостей фестивалю:   

ІІІ місце – Михайлівська сільська рада;

ІІ місце – Торгівельно-розважальний комплекс «У Карпуся» (с.Мала Рача Радомишльського р-ну);

І місце – Чоповицька ОТГ.

 Конкурс  «Зірка дерунярського мистецтва» (найсмачніші деруни):

-         серед підприємств, установ, громадських організацій:

ІІІ місце – ДНЗ № 11;

ІІ місце – ДНЗ № 3;

І місце – Центр «Віри, Надії, Любові».

-         серед закладів громадського харчування, кафе, барів, ресторанів:

ІІІ місце – «Генацвалі» м.Житомир (Гапоненко Ярослав); 

ІІ місце – «У кума» (м.Київ);

І місце  - «Львівська кухня».

-         серед приватних осіб:

ІІІ місце  - Мосійчук Наталія Юріївна (патент № 10);

ІІ місце – Демчук Ірина Михайлівна (патент № 7);

І місце – Орищенко Лариса Миколаївна (патент № 6).

-         серед гостей фестивалю:      

ІІІ місце – Горщиківська сільська рада;

ІІ місце – Холосненська сільська рада;

І місце  - Хотинівська сільська рада.

 Конкурс «Найдешевші деруни»:

-          серед підприємств, установ, громадських організаційКоростенський геріатричний інтернат (15 грн 6 шт.);

-          серед закладів громадського харчування, кафе, барів, ресторанів - «Коростеньхарч» (7.50 грн.);

-         серед приватних осіб  – Польська спілка (15 грн. 4 шт.);     

-         серед гостей фестивалю - Кожухівська ОТГ (15 грн. 4 шт.).            

  «Кращим дерунярським ласуном» визнано:

ІІІ місце – п.Тревел (Великобританія) + 3 кг;

ІІ місце – Ходаківський Володимир (м.Коростень) + 4 кг;

І місце – Коляда Іван (м.Київ) + 5 кг.

 «Найбільший, найоринальніший овоч, фрукт, який виріс на Коростенщині»

ІІІ місце – Ананченко Павло Петрович (огірки довжиною 41, 34 см);

ІІ місце – ПП Артемчук Ніла (2 гарбузи  діаметром 1.71 м);

І місце – Лабораторія заводу ЖБШ (гарбуз у формі жінки діаметром 1.86м).

 Конкурс  «В древлянській столиці квітнуть вишиванки»:

-         Жіночий національний костюм:

ІІІ місце - Крайнова Наталія (м.Коростень);

ІІ місце – Дідківська Дарина (м.Коростень);  

І місце – Тригуб Лариса (м.Київ).  

 

-          Чоловічий національний костюм:

ІІІ місце – Смолярчук Володимир (м.Малин);

ІІ місце  - Ящук Юрій (м.Коростень);

І місце - Горкуша Олексій (м.Київ). 

 -          Дитячий національний костюм:

ІІІ місце – Будзинська Марія (м.Коростень);

ІІ місце – Телепньов Денис (м.Миколаїв);

І місце – Ніколаєнко Єва (м.Коростень).

 

Конкурс «Коса-дівоча краса»:

ІІІ місце – Козиренко Яна (88 см.) 23 роки;

ІІ місце  - Вигівська Христина (109 см.) 9 років;

І місце  - Кириченко Людмила (120 см.) 74 роки.

 Приз за найоригінальнішу зачіску отримала – Машталер Діана (14 р.)

 

 Конкурс «Кращі селфі, вірші, гасла про деруни»:

ІІІ місце – Бароніна Світлана Петрівна;

ІІ місце – Грищенко Леся;

І місце – Розводовська Вікторія.

 

Подякою міського голови за оригінальність творчої роботи нагороджена Мурашко Аліна Вікторівна (Аліна Вікторівна вишила емблему Х ювілейного Фестивалю Дерунів бісером.)

 

Конкурс «Картина з дерунів на тарілці»:

ІІІ місце – Хоменко Денис (м.Овруч) 13р.;

ІІ місце – Овруцька районна бібліотека ім. А.Малишка;

І місце – ФОП Демчук Ірина Михайлівна.

 

Переможці «Дерунярського квесту»:

ІІІ місце – родина Малинівських;

ІІ місце – родина Стасюків;

І місце – родина Ковтонюк-Лазаренко. 

 

 Розіграш Дерунярської лотереї

Номери браслетів-переможців:

  1. № 3442
  2. № 1318
  3. № 4780
  4. № 9755
  5. № 7694
  6. № 2273
  7. № 3721
  8. № 5808
  9. № 0141
  10. № 7265

 

Номери придбаних патентів-переможців:

  1. Патент № 71 - Грищенко Роман Олександрович;
  2. Патент № 25 – Ковальчук Олег Володимирович;
  3. Патент № 56 - Коростенський геріатричний інтернат (біля пам’ятника афганцям);
  4. Патент № 29 – Зеленко Ганна Аполінарівна;
  5. Патент № 74 – Вигівський Олег Павлович;
  6. Патент № 33 – Мельниченко Ольга Сергіївна;
  7. Патент № 41- Пархомчук Людмила Петрівна;
  8. Патент № 64 – Каменчук Ніна Леонідівна;
  9. Патент № 6 – Орищенко Лариса Миколаївна;
  10. Патент № 38 – Лісовець Ірина Петрівна.