ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/ogoloshennya/plan-zahodiv-v-misti-korosteni-na-tizhden-(18-06-24-06-2018r-).html
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Переможці «Гордість міста-2017»
26.02.2018

 

23 лютого 2018 року в місті Коростені відбулось надемоційне і найщиріше свято року – відзначення переможців загальноміського відкритого рейтингу популярності «Гордість міста-2017». Свято, яке називає імена, вшановує досягнення, талант, професіоналізм  та працелюбність наших сучасників.

Коростеню є чим пишатись та найбільша підстава для гордості -  його люди. Цьогорічними переможцями рейтингу «Гордості міста - 2017» в Коростені стали:

«Дбайливий господар»     

 

  1.  

Серед приватних будинків 

- Урейкін Юрій Миколайович, вул. Проліскова, 72

  1.  

Серед підприємств, установ, організацій 

- Релігійна громада церкви Св.Пантелеймона (мікрорайон Чигирі) настоятель-священник Іоанн

«Нове імя року»

  1.  

Наукова надія міста

- Саух Тетяна Сергіївна, учениця 10-б класу міської гімназії

  1.  

Спортивна надія міста

- Титюк Нікіта Олександрович, вихованець Коростенської філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби

  1.  

Творча надія міста

- Кучинський Ілля Миколайович, учень 8-а класу міської гімназії №7, вихованець гуртка «Цифрова обробка фотографій» ЦПЗО м.Коростень

«Професіонал року»

  1.  

Кращий освітянин

- Біжан Тетяна Володимирівна, «Заслужений вчитель України», вчитель початкових класів міської гімназії

  1.  

Кращий медичний працівник

- Васянович Ірина Олександрівна, лікар-офтальмолог центральної міської лікарні

  1.  

Гордість міста в журналістиці

- Скосарєва Ольга Олегівна, журналіст комунального підприємства КМР «Творче об’єднання «Коростеньмедіа»

  1.  

Кращий залізничник

- Літвін Олександр Тодосьович, черговий по дирекції залізничних перевезень виробничого підрозділу Коростенської дирекції залізничних перевезень

  1.  

Кращий працівник комунальних служб

- Лєснугін Микола Петрович, слюсар комунального підприємства «Водоканал»

  1.  

Кращий працівник культури

- Чиколаєв Василь Ілліч, диригент Коростенського народного муніципального оркестру духових інструментів, керівник народного жіночого вокального ансамблю «Родина» МПК ім.Т.Шевченка

  1.  

Краща установа

- Коростенський міський Палац культури ім.Т.Шевченка (директор - Желєзко Володимир Дем’янович)

  1.  

Кращий колектив року

- Коростенська міська школа мистецтв ім.А.Білошицького (директор - «Заслужений працівник культури»Демиденко Володимир Васильович

  1.  

Кращий керівник комунального підприємства, установи

- Савочкіна Раїса Василівна, завідуюча дитячим навчальним закладом № 8

  1.  

Краще  підприємство

 

- ПАТ «Коростенський кар’єр» (директор -  Ярмолюк Олександр Миколайович)

  1.  

Кращий рятувальний підрозділ

- 8-ма Державна пожежно-рятувальна частина м.Коростеня (начальник - Рудзік Сергій Болеславович)

  1.  

Кращий заклад торгівлі та громадського харчування

- Музей-ресторан «Колиба» (власник Кобилинський Іван Миколайович)

  1.  

Гордість міста в малому бізнесі

- Міловідов Артем Вікторович, фізична особа-підприємець

  1.  

Краща трудова династія

- Династія залізничників Шнайдерів

  1.  

Олімп трудової слави

- Заєць Олексій Макарович

  1.  

Людина славиться трудом

- Кершес Генефа Антонівна, ветеран Другої світової війни

«Гуманна справа року»

  1.  

Гордість міста за високий рівень соціальної відповідальності

- Кирилюк Алла Миколаївна, опікун п’ятьох дітей

  1.  

Краща родина

- Родина Іллюків Олексія Володимировича та Тетяни Олексіївни

Громадянська позиція»

  1.  

Особистий приклад

- Бовкунова Марина Віталіївна, голова правління ОСББ «Коростень-Еліт», голова ГО «Спілка голів ОСББ «Солідарність»»

  1.  

Влада і політика

- Любочко Світлана Миколаївна, депутат фракції «Батьківщина» в Коростенській міській раді

  1.  

Відкриття року(Кращий інноваційний проект)

- Громадська організація «Інститут Місто» (керівник - Василенко Тетяна Олександрівна)

  1.  

Збереження і примноження традицій            

- Цепкова Галина Василівна, поетеса, член Національної спілки письменників України

  1.  

Сильні духом

- Дубів Олександр Михайлович, голова громадської організації «Коростенське об’єднання інвалідів «Сила духу»

«Успіх року»

  1.  

Спортивна гордість міста

- Дорошенко Ірина Олексіївна, вихованка Коростенської філії Житомирської  обласної ДЮСШ з боротьби

  1.  

Кращий спортивний проект

- Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Князя Мала» ( засновник – спортивно-оздоровчий клуб «Олімп». Почесний  Президент - Іскра Микола Миколайович. Керівник клубу - Карпенюк Сергій Вікторович)

  1.  

Творча гордість міста

- Васильчук Віктор Борисович, «Заслужений журналіст України», письменник, головний редактор вільної благодійної газети «Вечірній Коростень»

  1.  

Фаворит успіху

- Балема Тетяна Петрівна, заступник директора з навчально-методичної роботи   НВК «Школа-гімназія» № 12

  1.  

Прорив року

 

- Студія спортивного та сучасного танцю «Forma» (керівник- Висоцький Сергій, тренер - Рафальська Анастасія)

Пишаємось Вами та вітаємо із заслуженою відзнакою!