ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ
25.07.2014

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ:

 

    Управління Пенсійного фонду України в м. Коростені та Коростенському районі Житомирської області доводить до Вашого відома, що відповідно до чинного законодавства України пенсіонери зобов’язані вчасно повідомляти органи Пенсійного фонду про зміну всіх обставин, що впливають на розмір пенсійної виплати, а саме: про прийом на роботу, звільнення з роботи, зміни в складі родини тощо.

    Неповідомлення про факт працевлаштування призводить до нарахування і виплати у складі пенсії індексації та доплат, які передбачені тільки для непрацюючих пенсіонерів, тобто до переплати пенсії. Суми пенсії,  надміру виплачені пенсіонерові, згідно зі статтею 50 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” можуть бути відшкодовані добровільно або утримуватися в розмірі 20% від суми пенсійної виплати до повного погашення заборгованості за рішенням територіальних органів Пенсійного фонду.

   Окремо зауважуємо, що фізична особа-підприємець відноситься до категорії працюючих осіб, незалежно від того, здійснює вона підприємницьку діяльність чи ні .

    Тому, просимо більш відповідально ставитись до свого обов’язку повідомляти управління Пенсійного фонду про працевлаштування, в тому числі здійснення підприємницької діяльності. Адже легше попередити безпідставне одержання вами пенсійних виплат, ніж утримувати суми переплат.

   Управління повідомляє, що у відділі з обслуговування та розгляду звернень громадян у робочий час працює телефон гарячої лінії 3-04-38, по якому можна отримати роз’яснення щодо порядку призначення, перерахунку пенсій, переліку необхідних документів та на всі питання, що стосуються пенсійного забезпечення.

 

Начальник відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в  м.  Коростені та Коростенському районі                            Інна Павленко