ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Оздоровлення у Великобританії і не тільки
29.08.2014

            Центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи - єдиний заклад у Житомирські області, який працює за різними напрямками для  всіх вікових категорій населення, які проживають на радіаційно-забрудненій території.

              Одним з пріоритетних напрямків закладу є співпраця з міжнародними організаціями як урядовими так і громадськими. ЦСПР населення та громадське об’єднання «Центр розвитку громади» сприяють оздоровленню дітей міста та району у Великобританії. Завдяки плідній співпраці  Центру з британською благодійною організацією «Chernobyl Children’s Life Line- Життя дітей Чорнобиля» щороку оздоровлюється близько 150- 200 дітей  м. Коростеня та Коростенського району. На сьогоднішній день це понад 900 осіб. Цей рік також не був винятком. За період з лютого по серпень 2014 року завдяки нашим партнерам з Великобританії мали можливість оздоровитись   105 дітей у 9 філіях цієї організації  та  провести  надзвичайно чудові  канікули. Окрім оздоровлення, вони отримали масу незабутніх вражень від поїздок у  визначні місця  країни, яка багата не тільки на древні традиції , а й на чуйних, доброзичливих людей, які надають таку прекрасну можливість для наших вихованців.   Надзвичайно важливо відмітити те, що крім оздоровлення, у них покращуються іншомовні вміння та навички, збагачується словниковий запас англійської мови, розширюється світогляд про культурні реалії країни, яка багата на звичаї та традиції і поруч з тим і самі діти роблять певний внесок в обмін культур, стають малими посланцями  нашої - української культури, знайомлять британців з  національними та духовними цінностями нашого народу.

                 Нікого не залишають байдужими походи та екскурсії як розважальні так і навчальні  в старовинні замки,  древні собори відомих міст Великобританії таких як Ліверпуль, Бірмінгем, Бристоль, Лінкольн, Кент  та багато інших. А що може бути прекраснішим від візиту до Лондону -  древньої столиці-легенди, де можна познайомитися з багатовіковою історією королівської сім’ї та відвідати такі історично відомі  місця як Букінгемський Палац, Трафальгарську площу, Лондонський Тауер чи пройтися стежками Робін Гуда у Шервудському лісі графства Ноттінгем. Все це та багато інших екскурсій, яких неможливо всіх згадати. Не кожному дорослому так  поталанить!

    А ще проживаючи в британських сім’ях, діти налагоджують дружні стосунки не тільки з своїми ровесниками, а й спілкуються сім’ями після повернення з-за кордону  і підтримують ці зв’язки й надалі.

        Приємно бачити щасливі, усміхнені обличчя дітей та батьків, які приходять  у наш заклад після поїздки і усвідомлювати той факт, що все це робиться задля наших дітей і що наша праця не минає безслідно. Присутні із захопленням і вдячністю розповідають про свої враження від перебування за рубежем і мріють ще не один раз відвідати цю чудову країну, щоб ще раз пережити ці незабутні враження. А нам, спеціалістам Центру, небайдужа доля дітей, які проживають на території, що постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, адже відомо, що людські трагедії не мають часу давності. Ми намагаємося підтримувати наші дружні партнерські стосунки з даною благодійною організацією і щиро вдячні засновникам, організаторам та волонтерам програми «Chernobyl Children’s Life Line»-В. Міцці- Голові опікунської ради організації, Денису Виставкіну – головному виконавчому директору, головам філій, приймаючим родинам, С. М. Вигівському –директору Центру СПР, голові ГО «Центр розвитку громади» та лідерам  груп дітей.  Тільки завдяки спільним зусиллям  та невичерпній енергії цих небайдужих людей, які знаходять час та способи для вирішення різноманітних проблем,  беруть на себе відповідальність за життя і здоров’я дітей  та надають їм таку прекрасну можливість для оздоровлення за межами країни.

 

Віра Гис- координатор міжнародних програм та проектів Центру СПР

населення його інформування з питань подолання наслідків

Чорнобильської катастрофи.