ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Особливості реєстрації платників ПДВ
19.09.2016

 Коростенська ОДПІ  нагадує платникам про порядок реєстрації в якості платників ПДВ та нагалошує , що   суб'єкти господарювання (далі – СГ) – як юрособи, так і фізособи-підприємці – реєструються як платники ПДВ в обов'язковому або добровільному порядку.

СГ зобов'язаний реєструватися платником ПДВ, якщо загальна сума оподатковуваних постачань товарів (послуг) протягом останніх 12 календарних місяця сукупно перевищує 1 млн грн.

Для того щоб розрахувати цю суму, слід пам'ятати, що: до оподатковуваних постачань належать постачання товарів (послуг), що оподатковуються ПДВ за ставками 0%, 7%, 20%, а також звільнені від оподаткування ПДВ. Операції, які не є об'єктом оподаткування ПДВ, до розрахунку оподатковуваних постачань не включаються.

Суб'єкт господарювання може реєструватися платником ПДВ добровільно – якщо загальна сума оподатковуваних постачань у нього становить менше 1 млн грн або якщо оподатковуваних постачань у нього ще не було, але при цьому він уважає за доцільне стати платником ПДВ.

Для реєстрації платником ПДВ потрібно подати до органу ДФС за місцем своєї реєстрації реєстраційну заяву за формою № 1-ПДВ.

Реєстраційна заява подається в такі строки:

- якщо ПДВ-реєстрація обов'язкова – не пізніше 10-го числа календарного місяця, що настає за місяцем, у якому обсяг оподатковуваних операцій перевищив 1 млн грн. Наприклад, якщо зазначений обсяг був перевищений у серпні, то реєстраційну заяву потрібно подати не пізніше 10 вересня;

- якщо ПДВ-реєстрація добровільна – не пізніше ніж за 20 календарних днів (далі –- к. д.) до початку податкового періоду, з якого СГ уважатиметься платником ПДВ. Наприклад, якщо СГ бажає зареєструватися як платник ПДВ з 01.10.16 р., то заяву потрібно подати не пізніше 10.09.16 р.;

- при переході з єдиного податку (далі - ЄП) без окремої сплати ПДВ на загальну систему оподаткування, якщо ПДВ-реєстрація:

- обов'язкова – не пізніше 10-го числа першого календарного місяця, у якому платник перейшов на загальну систему оподаткування;

- добровільна – не пізніше ніж за 20 к. д. до початку періоду, з якого СГ уважатиметься платником ПДВ;

- при переході з першої та другої груп платників ЄП, а також з третьої групи за ставкою 5 % на сплату ЄП за ставкою 3 % (яка передбачає окрему сплату ПДВ) – не пізніше ніж за 15 к. д. до початку календарного кварталу, з якого застосовуватиметься ставка ЄП 3 %;

- при переході із загальної системи оподаткування на сплату ЄП за ставкою 3 % – не пізніше ніж за 15 к. д. до початку кварталу, з якого СГ буде платником ЄП за ставкою 3 %.

Реєстраційна заява в паперовій формі подається особисто фізособою-підприємцем, а від імені юрособи – її безпосереднім керівником або представником. Особи, які подають реєстраційну заяву, повинні мати при собі документи, що посвідчують особу та їх повноваження.

Реєстраційна заява може подаватися і в електронній формі, якщо СГ уклав договір з ДФС пре визнання електронних документів.

Також реєстраційна заява про добровільну ПДВ-реєстрацію може бути подана держреєстратору  як додаток до реєстраційної картки, яка подається для держреєстрації СГ. У цьому випадку електронну копію реєстраційної заяви держреєстратор передає до органу ДФС.  

                                          Сектор організації роботи Коростенської ОДПІ