ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нотатки з позачергової 47 сесії міської ради VI скликання.
7.10.2015

05 жовтня відбулось пленарне засідання позачергової 47 сесії Коростенської міської ради. Приводом для скликання позачергової сесії стало питання пов’язане з харчуванням дітей загальноосвітньої школи №13. В зв’язку з відміною 4 чорнобильської зони, відповідно до прийнятого Закону України № 76-VIII від 28 грудня 2014 року «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України»  положення якого, зокрема, стосувались і Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи", виникла ситуація, що одна із шкіл міста позбавлена права на харчування дітей за рахунок «чорнобильських» коштів. Тому, депутатами було прийняте рішення про виділення з міського бюджету 100 000 грн для забезпечення школярів гарячим харчуванням у жовтні місяці.

Крім того, депутати розглянули та прийняли рішення щодо затвердження проекту землеустрою по відведенню земельної ділянки та передачу на умовах оренди ТОВ "Українська холдингова лісопильна компанія"  по вулиці Жовтневій, 11-Б для розбудови та розширення індустріального парку з метою будівництва об'єктів промисловості; одноголосно прийняли рішення нагородити Грамотою Коростенської міської ради Чалую Любов Петрівну – голову громадської організації Коростенське міське товариство інвалідів за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціальний захист інвалідів міста  та з нагоди 75 річчя від дня народження.

Також депутатами було зроблено ряд запитів, а саме: запит депутата Михайлової С.М. на звернення  мешканців міста щодо незаконної вирізки дерев по вул.1 Травня в районі провулку 1 Зарічного; запит депутата Греся О.П. щодо організації харчування школярів, які не мають статусу потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС; запит депутата Головійчука О.С. на звернення релігійної громади християн п’ятидесятників, що по вул.Свердлова,63-А, щодо сприяння у врегулюванні конфліктної ситуації. Про результати розгляду запитів буде проінформовано депутатів на черговій сесії міської ради.