ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нотатки з 8 сесії Коростенської міської ради VII скликання
25.08.2016

25 серпня 2016 року відбулась 8 сесія Коростенської міської ради VII  скликання, на розгляд якої було винесено 44 питання порядку денного.

  • Так, після змістовної доповіді заступника міського голови Ясинецького О.А, яка супроводжувалась цікавою презентацією, були затверджені підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Коростеня за перше півріччя 2016 року.
  • Також було затверджене Положення про здійснення допорогових закупівель в місті Коростені, яке набирає чинності з 01.01.2017 року. Мінімальна сума для обов’язкового проведення процедури електронної закупівлі  становить 15 тисяч гривень. Однак, розпорядники бюджетних коштів (міського бюджету) та керівники комунальних підприємств вже до кінця 2016 року мають забезпечити обов’язкову реєстрацію на одному з електронних майданчиків та провести не менше 3 допорогових тестових закупівлі.
  • Внесені зміни до загальноміської програми створення міської автоматизованої інформаційної системи на 2016-2017 роки, які забезпечать участь міста в проекті ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - фаза ІІІ» (компонент «Розумні міста»)
  • З метою соціальної підтримки військовослужбовців, депутати внесли зміни до рішення вісімнадцятої cесії VI скликання від 18.10.2012 р. № 867 «Про затвердження Міської комплексної програми «Турбота» на 2013-2017 роки» що дасть можливість надавати одноразову матеріальну допомогу в розмірі 500 грн військовослужбовцям, які уклали контракт про проходження військової служби, відповідно до поданих списків військовим комісаріатом.
  • Депутати розглянули проект рішення «Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Коростені», в рамках якого прийняли рішення направити відповідне звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою про встановлення мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги.

Були розглянуті й інші питання міського бюджету, комунальної власності, земельних відносин, різне та прийняті відповідні рішення.

Після заслуховування інформації про хід виконання депутатських запитів, поданих на попередній сесії, депутатами було подано ряд запитів, а саме:

  • депутатський запит депутата Грищенка С.В. щодо виконання заходів з благоустрою на прибудинковій території будинків по вул.І.Котляревського (К.Лібкнехта),4 та 18;
  • депутатський запит депутата Гуськова В.В. щодо заходів, які проведені та  планується провести стосовно підтримки в належному стані річки Уж;
  • депутатський запит депутата Ходаківського В.В. щодо звернення мешканців провул.Пролетарському,2 щодо надання допомоги в розчищенні канави біля будинку;
  • депутатський запит депутата Боровкова В.В. щодо вирішення питання безхазяйного майна в місті.