ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нотатки з 7 сесії міської ради VIІ скликання.
23.06.2016

23 червня 2016 року відбулась 7 сесія Коростенської міської ради VIІ скликання. На розгляд ради було винесено 49 питань порядку денного, які стосувались міського бюджету, комунальної власності, земельних відносин, різне.

Зокрема, були прийняті рішення:

-Про затвердження програми розвитку освіти міста Коростеня на 2016- 2020 роки

-Про затвердження  Порядку організації виїзної торгівлі  та виставкової діяльності у м. Коростені і оплати за її провадження

-Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території м. Коростень на 2017 рік

-Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території м. Коростень на 2017 рік

-Про запровадження податку на майно на території міста Коростеня та встановлення ставок податку на 2017 рік.

Також депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України  та комітету Верховної  Ради  України з питань податкової та митної політики стосовно  повернення місцевим органам влади повноваження збільшувати граничну межу житлової нерухомості на яку зменшується база оподаткування при  справлянні податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  

Питання «Про  погодження   переліку  житлових  приміщень, в яких проведено встановлення газового або електричного обладнання (котлів) без дозволу виконавчого комітету  Коростенської   міської  ради  станом  на 01.06.2016р.», підтримуючи рекомендацію постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, було зняте з розгляду, оскільки більшість депутатів вважає -  щодо  таких рішень має діяти певний порядок (розробка якого триває).

За вагомий особистий внесок у дослідження історії краю, пропагування історично-культурних цінностей та активну громадянську позицію, депутати одноголосно прийняли рішення про нагородження нагрудним знаком «За заслуги перед містом» Брицуна Миколу Івановича – краєзнавця, історика, українського філолога

З метою актуалізації порядку представлення та нагородження трудових колективів, організацій, спілок, окремих громадян відзнаками територіальної громади міста Коростеня було прийняте рішення «Про затвердження Положення про Почесну грамоту Коростенської  міської ради, Грамоту виконавчого комітету Коростенської міської  ради та Подяку Коростенського міського голови».

При розгляді питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди ФОП Ходаківському В.М.» депутати стали на бік мешканців та вирішили зняти питання, аби підприємець узгодив його з людьми, які проживають у будинку.

Також була заслухана та взята до відома інформація по депутатських запитах, які були подані на минулій 6 сесії міської ради. Заслухавши інформацію т.в.о начальника Коростенського відділу поліції Соловйової Н.В. по запиту депутата Грищенка В.В. на звернення мешканців міста Коростеня щодо надання допомоги у припиненні незаконної торгівлі наркотичними засобами, яка відбувається безпосередньо біля загальноосвітньої школи, був черговий раз продовжений контроль за його виконанням. Оскільки, зазначений факт є кричущим і діяльність правоохоронних органів має бути більш ефективною.

Крім того, був поданий запит депутатом Волківською Л.М. та депутатом Ярошевцем С.В. на звернення мешканців мікрорайону Пашини щодо проведення перевірки діяльності ТОВ «МК-Світанок» в частині дотримання вимог природоохоронного законодавства.