ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нотатки з 6 сесії міської ради VIІ скликання.
24.05.2016

24 травня 2016 року відбулась 6 сесія Коростенської міської ради VIІ скликання. На розгляд ради було винесено 31 питання порядку денного, які стосувались міського бюджету, комунальної власності, земельних відносин, різне.

ü                 Так, з метою реалізації мікропроектів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) міста Коростеня, впровадження яких здійснюватиметься за рахунок коштів Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та виконання умов Угоди про партнерство між Програмою розвитку ООН та Коростенською міською радою від 14.05.2015 р. було прийняте рішення «Про  співфінансування мікропроектів, впровадження  яких здійснюватиметься за рахунок коштів Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»;

ü                 з метою забезпечення підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців, які брали та беруть безпосередню участь у  проведенні антитерористичної операції було прийняте рішення Про внесення змін до “Положення про відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків на території м. Коростеня військовослужбовцям, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції”;

ü                 з метою створення ефективного механізму регулювання земельних відносин та управління земельними ресурсами, раціонального використання та охорони земель, розвитку ринку землі та ведення земельного кадастру, забезпечення ефективного використання земельних ресурсів, створення оптимальних умов для суттєвого збільшення соціального, інвестиційного і виробничого потенціалів землі, зростання її економічної цінності, прийняте рішення «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин у м. Коростені на 2016-2020 роки».

ü                 Було прийняте рішення «Про доповнення пункту 1 рішення Коростенської міської ради № 1975 від 27.08.2015 р. (сорок п’ята сесія VІ скликання) «Про погодження переліку житлових приміщень, в яких проведено встановлення газового обладнання (котлів) або електричного обладнання без дозволу» - однак, враховуючи роз’яснення міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства щодо питання відключення від мереж централізованого опалення, депутати прийшли до думки, що слід розробити положення про відключення, в якому буде прописано, в тому числі, і відповідальність мешканців.

 

Також була заслухана та взята до відома інформація по депутатських запитах, які були подані на минулій 5 сесії міської ради. По запиту депутата Грищенка В.В. на звернення мешканців міста Коростеня щодо надання допомоги у припиненні незаконної торгівлі наркотичними засобами був продовжений контроль за його виконанням та ініційовано заслухати на черговій сесії з даного питання начальника Коростенського відділу поліції УМВС України в Житомирській області.

Крім того, був поданий запит депутатом Ярошевцем С.В. щодо ремонту автошляхів, зокрема і провулку Полякова, про результати розгляду якого буде проінформовано депутатів на черговій сесії міської ради.