ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нотатки з 3 сесії Коростенської міської ради VIІ скликання.
28.01.2016

28 січня  відбулась 3 сесія міської ради, яка розпочалась із розгляду запиту депутата Волківської Л.М., до якої звернулась голова правління Коростенського УВП УТОС Парфенюк О.А. (яка була присутня в залі разом з групою інших інвалідів по зору) по питанню повернення пільг на комунальні послуги у розмірі 50% для інвалідів першої та другої групи по зору, які раніше надавались з міського бюджету.

Після виступу Парфенюк О.А. з роз’ясненнями по даному питанню виступив заступник міського голови Якубовський Л.П. та начальник управління праці та соціального захисту населення Єсін І.В., які намагались донести  інформацію, що людям слід скористатись субсидіями, які надає держава, так як, керуючись нормативними документами, право на пільгу матиме невелика  кількість цієї категорії людей. У підсумку міський голова Москаленко В.В. запевнив, що ніхто не залишиться у біді,  це питання буде вивчене спеціально створеною робочою групою, до якої увійдуть в тому числі і представники усіх фракцій Коростенської міської ради. Робоча група протягом 10 робочих днів має зробити відповідні висновки щодо питання яке піднімається, та проінформувати депутатів на черговій сесії.

Крім того, за пропозицією депутатів постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності буде створено комісію для визначення причин виходу з ладу обладнання (енкодера) на КП «Коростеньмедіа», на придбання якого будуть виділені кошти з міського бюджету.

Також, за результатами таємного голосування було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Коростень» Лебедю Олександру Федоровичу.

Загалом депутати розглянули та прийняли рішення  по 41 питанню порядку денного, не зважаючи на те, що більшість депутатів фракції «УКРОП»  утримувались при голосуванні практично з усіх питань.

Вкінці  пленарного засідання депутатами було подано ряд запитів. Зокрема: запит депутата Волківської Л.М. щодо надання медичних послуг Коростенською ЦМЛ не мешканцям міста Коростеня;  запит депутата Васяновича А.Ю.  щодо врегулювання питання встановлення  лічильників електроенергії в будинках, що на території КВЖРЕП №3; запит депутатів Данілова О.М. та Волківської Л.М. щодо питання проведення централізованого водопостачання по вулиці Комарова.  Міським головою  по всіх запитах були дані доручення відповідальним особам. Про вжиті заходи буде проінформовано депутатів на черговій сесії міської ради.