ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар
Опитування
28 червня 2019 р. - випускний бал в загальноосвітніх закладах міста. Як ви вважаєте, чи потрібно проводити свято випускника на центральній площі міста?
так
ні
Голосувати

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Несвоєчасна реєстрація податкових накладних – штраф !
19.05.2016

  З початку року фахівцями відділу податків і зборів Коростенської ОДПІ складено 81 акт за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних на загальну суму 318,4 тис. грн.  На сьогоднішній сплачено більше 80 відсотків від нарахованої суми .

У зв’язку  з цим  ,Коростенська ОДПІ   нагадує платникам ПДВ про відповідальність за порушення термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Відповідно до встановленого алгоритму діяльності, реєстрація податкових накладних (ПН) та/або розрахунків коригування до податкових накладних (РК) у Єдиному реєстрі податкових накладних має бути здійснена протягом 15 календарних днів, наступних за датою виникнення податкових зобов’язань, відображених у відповідних ПН та/або РК (п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
Згідно із п. 120 прим.1.1 ст. 120 прим.1 ПКУ порушення платниками податку на додану вартість зазначеного 15-денного терміну реєстрації ПН та/або РК тягнуть за собою накладення на платників ПДВ, на яких покладено обов’язок щодо такої реєстрації (ст. 192 та 201 ПКУ), штрафу в розмірі:
10 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких ПН/РК, - у разі порушення терміну реєстрації до 15 календарних днів;
20 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких ПН/РК, - у разі порушення терміну реєстрації від 16 до 30 календарних днів;
30 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких ПН/РК, - у разі порушення терміну реєстрації від 31 до 60 календарних днів;
40 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких ПН/РК, - у разі порушення терміну реєстрації на 61 і більше календарних днів.
При цьому пунктом 120 прим.1.2 ст. 120 прим.1 ПКУ визначено, що відсутність з вини платника реєстрації ПН, що підлягає наданню покупцю - платнику ПДВ, та розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних протягом 180 календарних днів з дати їх складання тягне за собою накладення на платників податку, на яких покладено обов’язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі 50 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податковій накладній/розрахунку коригування (ПН/РК).
Звертаємо увагу, що відповідно до п. 35 підр. 2 р. ХХ ПКУ норми пункту 120 прим.1.1 ст. 120 прим. 1 ПКУ не застосовуються при порушенні термінів реєстрації ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних, складених до 1 жовтня 2015 року.

 

                                                                      Сектор організації Коростенської ОДПІ