ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/the-executive-authorities/management-and-offices/viddil-ohoroni-zdorovya/na-vikonannya-punktu-4-protokolu-naradi-kabinetu-minimtriv-ukrayini-z-pitan-zabezpechennya-gromadyan-likarskimi-zasobami-ta-medichnimi-virobami/

http://korosten-rada.gov.ua/news/kultura/zaproshuyemo-vidvidati-vistavu-vin-moya-sestra.html
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нагороджені та переможці
30.05.2018

Святкування Дня міста - чудова нагода представити всій громаді кращих з кращих, переможців обласних, регіональних і всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів та спортивних змагань, подякувати за активне і розумне підростаюче покоління їх педагогам та батькам.

          Під час відзначення 1313-ої річниці міста Коростеня нагороджено:

1.  Призери обласних олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт, багатоборці

-Супруненко Софія Анатоліївна (9 кл. Коростенська міська гімназія)(ІІ місце - російська мова та література, ІІ місце - конкурс П.Яцика).

-Семененко Наталія Віталіївна (9 кл. Коростенська міська гімназія) (ІІ місце – українська мова та література, ІІ місце - історія).

-Гуня Єгор Андрійович (9 кл. ЗОШ №9) (ІІ місце - історія, ІІ місце - українська мова та література).

-Продащук Антон  Сергійович (11 кл. КМГ №7) (ІІ місце - біологія, ІІІ місце - екологія).

-Саух Тетяна Сергіївна (10 кл. Коростенська міська гімназія) (ІІ місце – українська мова та література, ІІ місце - історія, ІІ місце - фізика,ІІ місце - конкурс П.Яцика).

Ларін Дмитро Леонідович (11 кл. ЗОШ №9) (І місце - інформатика, ІІ місце - ІКТ, ІІІ місце - астрономія, ІІ місце - МАН).

-Шолупата Анна Юріївна (10 кл. Коростенська міська гімназія )

(ІІІ місце - історія, ІІІ місце - економіка).

-Радченко Марія Олегівна (11 місце ЗОШ  №1) (ІІІ місце – англійська мова, ІІІ місце – німецька мова).

-Кожухар Дарина Ігорівна (10 кл. Коростенська міська гімназія) (ІІІ місце – географія, І місце - екологія).

-Кузьменко Олександр Володимирович (9 кл. Коростенська міська гімназія) (І місце - географія, ІІІ місце - фізика).

-Краєвський Дмитро Олександрович (11 кл. Коростенська міська гімназія) (ІІІ місце – французька мова, ІІІ місце – англійська мова).

-Ткачук Єлизавета Геннадіївна (11 кл. ЗОШ №9) (ІІІ місце - біологія, ІІІ місце – англійська мова).

2.  Стипендіати міського голови:

-       Саух Тетяна Сергіївна, учениця 10 класу КМГ;

-       Ларін Дмитро Леонідович, учень 11 класу ЗОШ №9;                             

-       Семененко Наталія Віталіївна, учениця 9 класу КМГ;                                

-       Кузьменко Олександр Володимирович, учень 9 класу КМК;   

-       Кожухар Дарина Ігорівна, учениця 10 класу КМЛ.              

 

3. Дипломи І ступеня, І місце:

- Самчук Анастасія Олександрівна - 10 кл. КМГ №7 (укр.мова та літ.).

- Омельчук Олена Валеріївна – 9 кл. КМГ№7 (правознавство).

- Кривицький Віктор Віталійович – 11 кл. КМГ№7 (економіка).

- Марченко Тарас Олександрович – 7 кл. ЗОШ №8 (математика).

- Камінська Валерія Богданівна – 9 кл. КМГ (французька мова).

- Волківська Віталіна Олегівна – 10 кл. ЗОШ №5 (МАН відділення Наук про Землю)

- Боровков Нікіта Володимирович - 9 кл. КМК (англ. мова).

 4. Дипломи ІІ ступеня, ІІ місце:

-Казидуб Владислав Святославович - 9 кл. КМГ №7 (технічна праця)

-Корбут Даніїл Сергійович - 10 кл. ЗОШ №9 (ІКТ)

-Сребнюк Тетяна Володимирівна - 10 кл. ЗОШ №11 (рос. мова та література)

-Невмержицька Дарина Миколаївна - 9 кл. ЗОШ №8 (правознавство)

-Мазуренко Марія Вікторівна - 11 кл. КМГ (рос. мова та літ.)

-Гуцалюк Єлизавета Анатоліївна - 11 кл. НВК №2 (географія)

 

5. Дипломи ІІІ ступеня, ІІІ місце:

-Гузенко Юлія Олександрівна - 10 кл. НВК №2 (англ. мова)

-Дубницька Марія Миколаївна - 11 кл. КМЛ (екологія)

-Кулага Павло Вікторович - 10 кл. КМГ№7 (англ. мова)

-Мельник Олександр Сергійович - 11 кл. КМК (історія)

-Камінська Діана Володимирівна - 9 кл. НВК №12 (українськоїмова та літер.)

-Потопальська Наталія Миколаївна - 9 кл. КМГ (фр. мова)

-Янчук Марина Сергіївна - 11 кл. ЗОШ № 9 (рос. мова та літ)

-Юхимчук Анастасія Святославівна - 9 кл. КМГ №7 (МАН відділення екології та аграрних наук)

-Когут Олексій Іванович - 11 кл. НВК №12(інформатика)

-Гарбар Ріта Ігорівна - 9 кл. КМК (нім. мова)

-Назарова Діана Сергіївна - 10 кл. НВК №2 (нім. мова)

-Онищенко Єлизавета Олегівна - 11 кл. НВК № 12 (українськоїмова та літ.)

-Петрович Катерина Олександрівна - 10 кл. ЗОШ №1 (правознавство)

-Михайлов Борис Русланович - 9 кл. КМГ №7(астрономія)

-Толочко Дарина Віталіївна - 11 кл. НВК №12 (праця)

-Дідівський Микола Леонтійович - 11 кл. КМГ № 7 (технічна праця)

-Киселевич Дмитро Володимирович - 11 кл. КМК (ІКТ)

-Барановська Валерія Віталіївна - 8 кл. НВК №12  (історія)

-Абрамович Сніжана Миколаївна - 10 кл. КМК (нім. мова)

-Бондарчук Анна Миколаївна - 10 кл. НВК № 2 (фізика)

-Петренко Ульяна Василівна - 11 кл. ЗОШ №3(українська мова)

-Хоміна Дарина Сергіївна - 11 кл. КМГ  (МАН відділення  екології та аграрних наук

-Башинський Данило Олегович - 9 кл. КМГ (інформатика)

-Шуляренко Анна Анатоліївна - 11 кл. КМЛ (МАН відділення мовознавство)

-Пересунько Тетяна Олегівна - 10 кл. НВК №2 (МАН відділення літературознавства,фольклористики та мистецтвознавства)

-Шпакович Святослав Вадимович - 10 кл. КМК (МАН відділення історії)

-Власюк Яна Сергіївна - 10 кл. КМЛ (МАН відділення історичне краєзнавство) 

6. Подяки педагогам:

  1. Самчук Світлана Миколаївна, вчитель обслуговуючої праці НВК №12.
  2. Авраменко Геннадій Опанасович, вчитель правознавства ЗОШ  №1.
  3. Атрощенкова Валентина Василівна, вчитель фізики НВК№2                                                                 
  4. Бовкунова Лідія Петрівна, вчитель історії КМК
  5. Будзінська Таїсія Ростиславівна, вчитель історії КМК 
  6. Бондарчук Юлія Олегівна, вчитель фізики КМГ
  7. Білоус Світлана Анатоліївна, вчитель географії КМГ №7                                                                                                  
  8. Вознюк ВалентинаМиколаївна, вчитель історії КМГ
  9. Васянович Юлія Віталіївна, вчитель географії КМЛ
  10. Власюк Оксана Степанівна,  вчитель англійської мови ЗОШ №1
  11. Грек Богдана Володимирівна, вчитель української мови та літератури КМГ
  12. Єрмак Валентина Миколаївна, вчитель української мови та літератури НВК №12
  13. Круковська  Тамара Анатоліївна, вчитель української мови та літератури ЗОШ №3  
  14. Іскрицька Неля Іванівна, вчитель української мови та літератури КМГ№7
  15. Коноплянко Ганна Олексіївна, вчитель української мови та літератури КМГ
  16. Гурська Тетяна Петрівна, вчитель укр.мови та літератури  НВК №12
  17. Гарбар Анатолій Миколайович, вчитель технічної праці КМГ №7
  18. Гречко Ірина Володимирівна, вчитель англійської мови НВК №2
  19. Галицька  Тетяна Олексіївна, вчитель російської мови та зарубіжної  літератури  КМГ
  20. Захаревич Ольга Василівна, вчитель інформатики КМГ №7
  21. Зволейко Ксенія Володимирівна, вчитель фізики та астрономії ЗОШ №9
  22. Дашкевич Юлія Василівна, вчитель КМЛ.
  23. Зубрицька Оксана Іванівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури  ЗОШ №11
  24. Каленський  Віктор Степанович, вчитель інформатики  КМК
  25. Клименко Олена Миколаївна, вчитель біології  КМГ №7 
  26. Клименко Жанна Іванівна, вчитель біології КМГ №7  
  27. Копишинська Наталія Олександрівна, вчитель історії НВК №12 
  28. Костюкевич Людмила Іванівна, вчитель математики ЗОШ №8
  29. Кузнєцова Оксана Володимирівна, вчитель географії НВК №2
  30. Кузнєцова Надія Іванівна, вчитель французької  мови КМГ
  31. Марушко Михайло Іванович, вчитель інформатики ЗОШ №9
  32. Москалик Лідія Василівна, вчитель біології ЗОШ №9
  33. Лісовська Марина Анатоліївна, вчитель англійської мови КМГ №7
  34. Соломянчук Дарія Миколаївна вчительісторії КМК
  35. Лісовська Аліна Анатоліївна,   вчительгеографії КМГ
  36. Лепеха Варвара Володиміровна,вчительзарубіжної літератури ЗОШ№11
  37. Мороз Любов Іванівна, вчитель історії ЗОШ №8
  38. Поповійчук Світлана Петрівна, вчитель англ. мови  ЗОШ№9
  39. Новикова Вітта Олексіївна, вчитель англ..мови КМК
  40. Прохор Лариса Володимирівна, вчитель англ. мови КМГ
  41. Петренко Наталія Володимирівна, вчитель нім. мови ЗОШ№1
  42. Павленко Ганна Олександрівна,вчитель укр.мови та літератури КМЛ
  43. Москальова Ольга Михайлівна, вчитель інформатики
  44. Рудик  Віталій  Анатолійович, вчитель інформатики КМГ
  45. Невмержицька Світлана Петрівна, вчитель укр.мови та літератури
  46. Циванчук Анна Василівна, вчитель нім. мови ЗОШ№2
  47. Суркова  Інна Володимирівна, вчитель історії ЗОШ№9 
  48. Смоляренко Ольга Сергіївна, вчитель фізики та астрономії КМГ №7
  49. Тагун Лілія Євгеніївна, вчитель біології КМЛ
  50. Храбан Світлана Георгіївна, вчитель історії КМГ№7                                                                                                                                       
  51. Шелюк Лариса Анатоліївна, вчитель географії та економіки КМК
  52. Яненко Юлія Петрівна, вчитель нім. мови КМК 
  53. Гуцалюк Олександра Василівна,  вчитель географії та економіки  ЗОШ №5 
  54. Гаєвський Вячеслав Віталійович, тренер ДЮСШ по  футболу                       
  55. Овсійчук Лариса Миколаївна, тренер ДЮСШ по волейболу                                 
  56.  Гурінчук Андрій Вікторович, тренер ДЮСШ по баскетболу                          
  57.  Медведчук Віктор Володимирович, тренер ДЮСШ по легкої атлетики      
  58.  Вигівський Олександр Васильович ,тренер ДЮСШ по футболу                  

 7. Батьки. Подяка міського голови

  1. Супруненко Галина Сергіївна та Анатолій Васильович
  2. Семененко Людмила Павлівна та Віталій Миколайович
  3.  Тимошенко Ольга Володимирівна та Гуня Андрій Валерійович
  4. Продащук Тетяна Миколаївна та Сергій Леонідович
  5. Саух Наталія Василівна та Сергій Миколайович
  6. Ларіна Ірина Йосипівна
  7. Шолупата Інна Анатоліївна та Юрій Степанович
  8. Радченко Руслана Василівна та Олег Михайлович
  9. Кожухар Тетяна Василівна та Ігор Іванович
  10.  Кузьменко Ніна Миколаївна та Володимир Павлович
  11.  Краєвська Наталія Віталіївна та Олександр В’ячеславович
  12.  Климчук Оксана Володимирівна

Переможці конкурсу «Парад дитячих візочків»

 1 м. – ДНЗ № 2 Примак Людмила Степанівна («Корівка-зірка»)

2 м. - ДНЗ № 14 Волківська Наталія Сергіївна («Веселі городники»)

3 м. - ДНЗ № 22 Філіпова Юлія Андріївна («Радість»)

  Переможці сімейного квесту

 1 м. - Родина Лазаренко-Ковтонюків: мама – Оксана Іванівна, тато – Віталій Васильович, сини Сергій (13 років) та Євгеній (10 років).

2 м. - Родина Малинівських: мама – Лілія Валентинівна, тато – Ігор Анатолійович, дітки Данило (8 років), Ангеліна (7 років) та Богдан (9 років).

3 м. - Родина Петриченків: мама – Юлія Василівна, тато – Артем Анатолійович, наймолодша учасниця сімейного квесту - Ніка (4 рочки).

 

Переможці танцювального міського конкурсу «Коростенський Вальс» - випускники Коростенського міського ліцею.