ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нагороджені під час святкування Дня міста
27.05.2019


Золоті та смарагдові родини (1969 р, 1964 р.)

1. Заєць Сергій Олександрович та Марія Антонівна
2. Жеревчук Володимир Вікторович та Світлана Олександрівна
3. Бойченко Віталій Андрійович та Тетяна Василівна
4. Сингаївський Степан Васильович та Ніна Петрівна
5. Мельниченко Михайло Федорович та Галина Миколаївна
6. Зінюк Олександр Артемович та Надія Станіславівна
7. Мельниченко Степан Опанасович та Катерина Степанівна
8. Криворучек Олексій Олексійович та Франя Станіславівна

Учасники та переможці конкурсу "Парад дитячих візочків"

Дошкільний навчальний заклад №1 «Планета щасливого дитинства» 3м.
ДНЗ №3 «Діти – наші квіти» 
ДНЗ №5 «Маленька пожежниця поспішає на допомогу» 
ДНЗ №7 «Джерело життя» 
ДНЗ №9 «Усміхнись, світ – я народився!» 
ДНЗ №11 «Дюймовочка на квіточці» 
ДНЗ №13 «Яйце-райце» 
ДНЗ №15 «Добриня народився для слави і добра» 1м.
Центр розвитку дитини №17 «Блискавка Маквін» 2 м.
Центр розвитку дитини №17 «Квітково-фруктова радість» 
ДНЗ №19 «Веселкова родина метеликів» 
ДНЗ №21 «Захисник морських рубежів»

Учасники конкурсу "Тобі, найдорожча в світі"

Переможці та призери олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт МАН – багатоборці.

1 Федоренчик Ангеліна Віталіївна 9 ЗОШ№11 ІІІм. укр.м, ІІм. рос.м. ІІІм.рос.м.(респ.),
2 Супруненко Софія Анатоліївна 10 КМГ ІІм. рос.м., ІІІм.рос.м.(респ.) ІІм.біологія, ІІІм.хімія
3 Боровков Нікіта Володимирович 10 КМК Ім. англ.м., ІІІм.англ.м.(респ.)
4 Ярошенко Олександр Сергійович 8 КМК Ім. географія ІІм.геогр.(респ.), ІІм. фізика, ІІІм. математика
5 Кожухар Дарина Ігорівна 11 КМЛ ІІІм укр.м. ІІІм. екологія,
6 Гуня Єгор Андрійович 10 ЗОШ№9 ІІм. Історія, ІІІм. укр.м. ІІІм. конкурс П.Яцика
7 Саух Тетяна Сергіївна 11 КМГ ІІм. укр.м, ІІІм.історія , ІІІм. фізика.ІІм. конкурс ім..П.Яцика
8 Семененко Наталія Віталіївна 10 КМГ Ім.історія, ІІм.укр.м.,
ІІм. англ.м.
9 Ковпанець Анастасія Святославівна 11 КМГ№7 ІІм. екологія , ІІм. МАН відділення екологія та агр..наук
10 Кузьменко Олександр Володимирович 10 КМК Ім. географія, ІІІм. фізика

Нагороджені стипендією міського голови:
- Семененко Наталія Віталіївна, учениця 10 класу КМГ; 
- Кузьменко Олександр Володимирович, учень 10 класу КМК;
- Ярошенко Олександр Сергійович, учень 8 класу КМК;
- Супруненко Софія Анатоліївна, учениця 10 класу КМГ; 
- Ковпанець Анастасія Святославівна, учениця 11 класу КМГ №7.

Батьки призерів ІІІ та ІУ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад – багатоборців!

1. Супруненко Галина Сергіївна та Супруненко Анатолій Васильович
2. Семененко Людмила Павлівна та Семененко Віталій Миколайович
3. Тимошенко Ольга Володимирівна та Гуня Андрій Валерійович
4. Боровкова Тетяна Василівна та Боровков Володимир Валентинович
5. Саух Наталія Василівна та Саух Сергій Миколайович
6. Ярошенко Олена Миколаївна 
7. Ковпанець Ірина Іванівна та Ковпанець Богдан Петрович
8. Федоренчик Галина Валентинівна
9. Кожухар Тетяна Василівна та Кожухар Ігор Іванович
10. Кузьменко Ніна Миколаївна та Кузьменко Володимир Павлович

Призери обласних олімпіад 2019 року

11 Сребнюк Тетяна Володимирівна 11 ЗОШ№11 Ім. рос.м.
12 Самчук Анастасія Олександрівна 11 КМГ№7 ІІм. укр.м
13 Шолупата Анна Юріївна 11 КМК ІІм.історія,
14 Баранівська Валерія Віталіївна 9 НВК№12 ІІм.історія
15 Гуцалюк Ірина Олександрівна 9 ЗОШ№5 ІІм. географія
16 Піменов Олександр Сергійович 8 КМК ІІм.біологія
17 Сантарська Софія Сергіївна 9 НВК№2 ІІм. Обсл.пр.
18 Павлюк Софія Володимирівна 9 НВК№2 ІІм. англ.м.
19 Іваненко Вікторія Анатоліївна 10 ЗОШ№13 ІІм. англ.м.
20 Омельчук Олена Валеріївна 10 КМГ№7 ІІм.право
21 Вигівська Діана Дмитрівна 9 КМГ№7 ІІм. право
22 Потопальська Наталія Миколаївна 10 КМГ ІІм. фр.м.
23 Каленська Валерія Анатоліївна 9 НВК№12 ІІм. нім.м.
24 Вигівська Тетяна Сергіївна 11 КМЛ ІІм. МАН відділення філософії
25 Сарнавська Юлія Олександрівна 9 ЗОШ№11 ІІІм. історія
26 Зосімчук Владислав Володимирович 8 КМГ ІІІм. історія
27 Седін Юрій Володимирович 11 КМГ ІІІм. географія
29 Коваленко Богдан Васильович 10 НВК№2 ІІІм.астрономія
30 Бортніков Кирило Олександрович 9 КМГ ІІІм.ІКТ
31 Бацан Ілля Олександрович 9 КМГ ІІІм. математика
32 Левківська Ганна Іванівна 9 КМЛ ІІІм.біологія
33 Білошицький Ярослав Олександрович 9 НВК№12 ІІІм.хімія
34 Бойчук Юлія Михайлівна 10 КМЛ ІІІм. екологія
35 Безсмертний Станіслав Олексійович 8 ЗОШ№11 ІІІм. Інформ.
36 Іванов Артем Олександрович 8 КМЛ ІІІм. Інформ.
37 Якупова Вікторія Юріївна 11 КМГ№7 ІІІм. Обсл.пр.
38 Примак Антон Олександрович 9 ЗОШ№1 ІІІм. англ.м.
39 Назарова Діана Сергіївна 11 НВК№2 ІІІм. англ.м.
40 Ткачук Олексій Васильович 11 НВК№12 ІІІм.право
41 Петрович Катерина Олександрівна 11 ЗОШ№1 ІІІм.право
42 Келер Катерина Русланівна 9 ЗОШ№11 ІІІм. право
43 Лісовська Катерина Андріївна 9 КМГ ІІІм. рос.м.
44 Бондарчук Анна Миколаївна 11 НВК№2 ІІІм. нім.м.
45 Власюк Яна Сергіївна 11 КМЛ ІІІм.МАН відділення історії
46 Кочик Вікторія Юріївна 10 ЗОШ№3 ІІІм. МАН відділення хімії та біології

Педагоги, професіоналізм і майстерність яких супроводжував вихованців на шляху до перемог!

1 Авраменко Геннадій Опанасович вч. правознавства ЗОШ№1
2 Атрощенкова Валентина Василівна вч. фізики НВК№2
3 Барилюк Ірина Володимирівна вч.укр. мови та літ. КМЛ
4 Булавіна Тетяна Іванівна вч.математики КМГ
5 Башинська Олена Миколаївна вч. біології КМЛ 
6 Бондарчук Юлія Олегівна вч.фізики КМГ 
7 Вознюк Валентина Миколаївна вч. історії КМГ 
8 Волківська Діана Анатоліївна психологу КМЛ
9 Грек Богдана Володимирівна вч.укр. мови та літ. КМГ
10 Гаєвська Тетяна Петрівна вч. англ.мови НВК№2
11 Гречко Ірина Володимирівна вч. англ.. мови НВК№2
12 Галицька Тетяна Олексіївна вч. рос. мови та заруб. літ. КМГ
13 Дашкевич Юлія Василівна вч.історії КМЛ 
14 Дубінчук Дмитро Миколайович вч. історії ЗОШ№11 
15 Зубрицька Оксана Іванівна вч. рос. мови та заруб. літ. ЗОШ№11
16 Каленський Віктор Степанович вч. інформатики КМК
17 Камінська Ольга Василівна вч. біології КМЛ
18 Козак Тамара Олександрівна вч. біології КМГ 
19 Козак Сергій Володимирович вч. хімії КМГ 
20 Клименко Жанна Іванівна вч. біології КМГ№7 
21 Копишинська Наталія Олександрівна вч. історії НВК№12 
22 Іскоростенська Тетяна Яківна вч. укр. мови та літератури ЗОШ№11
23 Іскрицька Неля Іванівна вч. укр. мови та літератури КМГ№7
24 Сантарська Оксана Борисівна вч. обслуг. праці НВК№2 
25 Лісовська Аліна Анатоліїївна вч. географії КМГ 
26 Солом’янчук Дарина Миколаївна вч.історії КМК
27 Міснік Юрій Юрійович вч. англ. мови КМГ 
28 Мартинюк Олена Вікторовна вч. англ. мови ЗОШ№1
29 Новікова Вітта Олексіївна вч. англ.мови КМК 
30 Скорода Наталія Геннадіівна вч. нім. мови НВК№12
31 Ущапівський Олег Миколайович вч. інформатики ЗОШ№11 
32 Рудик Віталій Анатолійович вч. інформатики КМГ 
33 Невмержицька Світлана Петрівна вч. укр.мови та літ. ЗОШ№9 
34 Циванчук Анна Василівна вч. нім. мови ЗОШ№2
35 Суркова Інна Володимирівна вч. історії ЗОШ№9 
36 Соловйова Ольга Миколаївна вч. хімії НВК№12 
37 Саведчук Світлана Петрівна вч. історіі та правознавства ЗОШ№11 
38 Сидоренко Світлана Іванівна вч.математики КМК 
39 Ходаковський Віктор Васильович вч.інформатики КМЛ
39 Тагун Лілія Євгенівна вч. біології КМЛ 
40 Храбан Світлана Георгіївна вч. історії КМГ№7 
41 Шелюк Лариса Анатоліївна вч. географії КМК
42 Шиян Неллі Миколаївна вч. географії ЗОШ №13
43 Ющенко Олена Василівна вч. англ. мови ЗОШ№13 
44 Гуцалюк Олександра Василівна вч. географії ЗОШ №5