ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Круглий стіл з питань енергомоніторингу: перспективи та можливості.
20.07.2016

19 липня 2016 року за підтримки проекту «Енергоефективність у громадах», відбувся круглий стіл за участі представників бюджетних установ (в основному дошкільних закладів) щодо системи функціонування системи енергомоніторингу. Одним з перших питань, які підняв заступник міського голови: це підготовка бюджетних закладів до роботи в осінньо-зимовий  період.

 Підведені підсумки співпраці міста Коростеня з проектом «Енергоефективність в громадах»  протягом І півріччя 2016 року. В рамках цієї співпраці проведено ряд тематичних семінарів та круглих столів, проведені Дні Сталої Енергії, допомога у підтримки системи енергомоніторингу, тематичні заходи в освітніх закладах та інше.   

Система енергомоніторингу, яка на сьогодні встановлена в усіх бюджетних закладах міста поступово наповнюється інформацією про споживання ними енергетичних ресурсів. Фахівцями, які обслуговують дану систему періодично вносяться доповнення та здійснюється оновлення. Проведений повний аналіз роботи відповідальних спеціалістів з системою енергомоніторингу, та обговорені типові помилки.

В звітному році, розпочата робота по залученню міжнародної допомоги (кредитних коштів) для реалізація інвестиційного проекту «Термосанація будівлі Центру розвитку дитини №18 м.Коростеня (капремонт) за адресою: м.Коростень, вул.Мануїльського,1».  За інформацією, наданою секретарем міської ради Вигівським В.В.. розпочато розробку проектно-кошторисної документації, а в серпні поточного року заплановано підписання кредитної угоди з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) на отримання фінансування для реалізації даного проекту.

В рамках круглого столу проведене тематичне навчання щодо розробки проектів з енергоефективності, для можливості подальшого залучення грантових коштів на їх реалізацію.

Підсумовуючи захід, Якубовський Л.П. звернув увагу на необхідність підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період, розробки плану енергоефективних заходів та пошуку фінансування на їх реалізацію, не лише з міського бюджету, а й з інших джерел.

 

Матеріали підготовлені

управлінням економіки