ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар
Опитування
28 червня 2019 р. - випускний бал в загальноосвітніх закладах міста. Як ви вважаєте, чи потрібно проводити свято випускника на центральній площі міста?
так
ні
Голосувати

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Коростенський МВ УМВС інформує
21.10.2015

 

Напередодні осінніх канікул працівниками кримінальної міліції у справах  дітей  Коростенського МВ проводились ряд профілактичних заходів, а саме відвідувались торгівельні заклади, де з працівниками проводились попереджувальні роз’яснювальні бесіди на предмет недопущення порушень алкогольного законодавства щодо дітей. Під час проведення таких рейдів було виявлено 2 факти продажу дітям алкогольних напоїв. Відносно продавців було складено адміністративні протоколи, які направлено на розгляд адміністративної комісії міськвиконкому для застосування штрафних санкцій, згідно чинного законодавства. Окрім цього, проводились рейди по місцям можливого скупчення молоді на предмет виявлення вживання дітьми спиртних напоїв, доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп'яніння, втягнення дітей у пияцтво тощо. З молоддю проводились профілактичні бесіди, роз’яснювалось чинне законодавство, наводились приклади притягнення до відповідальності дітей та їх батьків за вживання спиртних напоїв, а також роз’яснювались підстави взяття на облік дитини та негативні сторони таких обставин. Працівниками СКМСД спочатку жовтня проведено 15 виступів перед учнями в навчальних закладах, під час яких висвітлювалась тема «Алкоголь – шлях в безодню». Спільно з представниками служби у справах дітей відвідувались сім*ї, які потребують посиленого контролю – четверо батьків притягнуто до відповідальності за неналежне виконання ними своїх батьківських обов'язків. Справи за такими фактами було направлено на розгляд суду. Подібні рейди в сім’ї проводяться переважно для того, щоб запобігти пияцтву батьків, жорстокому поводженню з дітьми, самовільного залишення останніми своїх домівок та веденню бродяжницького способу життя.

Як розповіла начальник кримінальної міліції у справах дітей Діана Бобровнік, вищевказані заходи під час канікул проводяться систематично та міліція ще більш активізує позиції в даному напрямку, адже безпека дітей, збереження їх здоров’я та життя – найважливіше завдання всіх нас.