ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Коростенський індустріальний парк: керуючу компанію визначено, попереду 30 років інтенсивного промислового розвитку міста
16.07.2015

 

16 липня 2015 р.  було підписано договір між Коростенською міською радою та ТОВ «Екобау Сервіс» про створення та функціонування індустріального парку «Коростень». За декілька годин до цього депутати Коростенської міської ради на позачерговій сесії затвердили проект договору,  а представники керуючої компанії презентували своє бачення розвитку індустріального парку депутатам та громадськості.

Від новоствореного проекту в майбутньому очікується отримати 1000 робочих місць, залучення близько 70 млн дол. США інвестицій, близько 12,0 млн грн податків щороку,  близько 2,5 млн. грн. ПДФО щороку та 1,06 млн. грн.. податку на землю щороку.

Представники керуючої компанії назвали вже перших інвесторів, які готові розпочати роботу в Коростені. Це Internorm (Австрія) – виробник пластикових вікон, VST Group (Австрія) – виробник незнімної опалубки, P3 Logistic Parks (Чехія) – оператор логістичних центрів.

Сьогоднішній події передувало 3 роки наполегливої праці: вивчення кращого європейського досвіду, робота з інвестиційними компаніями, державними інституціями. В той час, коли в експертних колах України лише обговорювались переваги і перспективи індустріальних парків, у 2007 році ми  на практиці зуміли переконатися в перевагах такої моделі розвитку економіки. Стартові можливості Коростеня для створення індустріального парку були не кращі, ніж в інших містах, однак місто Коростень одне із перших увійшло до загальнодержавного Реєстру, а професійно розроблена конкурсна документація для вибору керуючої компанії дала можливість застосувати переваги індустріального парку вже на практиці.

Досвід країн Східної Європи свідчить, що створення індустріальних парків є одним із дієвих механізмів залучення інвестицій, у тому числі й іноземних. Ці напрацювання особливо актуальні в наш час, коли перед регіонами України постали проблеми, пов’язані з уповільненням темпів економічного розвитку і недостатньою інвестиційною активністю.

На жаль, передвиборчі пристрасті і сьогодні вирували в сесійній залі. Бажаючи отримати дешеві короткочасні дивіденди перед виборцями, деякі кандидати не хочуть дивитись  на перспективу розвитку міста, вводять в оману людей, так не зрозумівши різницю між Індустріальним парком, будівництво якого триватиме 30 років, і вже діючим підприємством МДФ.