ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Коростень представлено на конференції «Комфортний енергоефективний будинок – вимога сьогодення»
7.07.2015

Делегація міста Коростеня на чолі із заступником міського голови Леонідом Якубовським стала учасником першої Всеукраїнської практичної конференції «Комфортний енергоефективний будинок – вимога сьогодення».

Головна тема конференції -  впровадження енергоефективних заходів, які сприятимуть зменшенню споживання енергоресурсів, в тому числі природного газу та електроенергії.

Наразі житловий фонд України складається з будинків різних періодів будівництва, 80 % яких представлено житловими будинками перших масових серій. Вони мають суттєві недоліки в архітектурному і конструктивному відношеннях, не відповідають сучасним вимогам щодо теплового опору та звукоізоляції огороджувальних конструкцій. На житловий фонд в цілому припадає значна частка загального обсягу споживання енергії, зниження використання якої дозволить зекономити енергоресурси та скоротити викиди СО² в атмосферу. Саме тому Мінрегіон постійно працює над удосконаленням та розробкою законів та нормативів з питань енергоефективності, один з яких було представлено на конференції. Зокрема законопроект «Про житлово-комунальні послуги», який станом на сьогодні опрацьовується у Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства із залученням юристів-фахівців та експертів у сфері житлово-комунального господарства.

Також було представлено законопроект щодо енергетичної ефективності будівель «Про енергетичну ефективність будівель», який визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності у сфері забезпечення енергетичної ефективності житлових та громадських будівель і спрямований на створення умов для раціонального споживання в них енергетичних ресурсів».

В ході конференції було розглянуто сучасний стан та проблемні питання щодо управління – утримання житлового фонду та підвищення його енергоефективності, а також визначено оптимальні шляхи та рішення для покращення ситуації для створення комфортного енергоефективного будинку.

Захід відбувається за підтримки проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» GIZ, Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та програми розвитку ООН.