ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Коростень ділиться досвідом
11.09.2015

Днями в Коростені відбулось засідання круглого столу на тему «Об'єднання зусиль для підтримки малого підприємництва в регіоні», учасниками якого стали представники з територій, що зазнали впливу наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а саме з Житомирщини, Чернігівщини та Київщини. Захід пройшов за сприяння та підтримки Програми розвитку ООН в Україні, яка вже рік сприяє роботі  Коростенського центру підтримки підприємництва, створення якого відбулося в рамках проекту «Розвиток місцевого потенціалу для підтримки малого та середнього підприємництва на територіях, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, шляхом розбудови  місцевої інфраструктури підтримки бізнесу» (сайт Центру http://www.korostenbiz.com.ua).

Метою зустрічі було обговорення проблем розвитку малого та середнього бізнесу в регіонах, а головне – можливості його підтримки силами місцевих рад, адміністрацій та активістів. Присутні мали змогу спільно порадитися як збільшити кількість людей, які працюють на себе, що можна зробити своїми силами, що потребує об'єднання зусиль, а що - зміни державної політики. Також було піднято ряд інших актуальних питань розвитку підприємництва, зокрема робота в тіні, оподаткування тощо.

А обговорити дійсно було що! Адже на заході Коростень ділився досвідом не лише роботи Центру підтримки підприємництва, презентаційні матеріали по якому представив його керівник В. Боровков, а ще й розвитком індустріального парку «Коростень». І. Трушенко, голова правління ГО «Асоціація індустріальних парків України» та В. Шешурак, директор керуючої компанії, розповіли присутнім про перспективи розвитку індустріальних парків та їх вплив на бізнес-клімат регіону.

Підсумовуючи захід, гості міста дійшли згоди в тому, що досвід міста Коростеня в підтримці підприємництва може стати дійсно корисним для багатьох регіонів нашої країни, що підтвердили присутні представники ПРООН, які завжди готові до створення аналогічних проектів в інших містах.

 

Переглянути відео заходу можна за посиланням: www.youtube.com/watch?v=U_o2ajO7uUs