ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Із 1 грудня 2015 року підвищено мінімальну пенсію інвалідам ІІІ групи
10.12.2015

Із 1 грудня 2015 року підвищено мінімальну пенсію інвалідам ІІІ групи

18 листопада 2015 року Уряд ухвалив постанову „Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 26.03.2008 №265”, якою передбачено, що з 1 грудня 2015 року пенсійна виплата інвалідів ІІІ групи від загального захворювання з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, суми індексації та інших доплат, встановлених законодавством, крім пенсії за особливі заслуги перед Україною, не може бути менше прожиткового мінімуму, встановленого для непрацездатних осіб – 1074,00 грн. (до прийняття зазначеної постанови мінімальна пенсійна виплата інваліда ІІІ групи становила 949,00 грн.). У майбутньому ці виплати автоматично будуть зростати разом із підвищенням прожиткового мінімуму. Вищезгадана постанова набирає чинності з 1 грудня 2015 року, тож перерахунок з вересня, як для решти, цій категорії не передбачено. Слід відмітити, що з урахуванням нового розміру прожиткового мінімуму буде підвищено виплату державної соціальної допомоги навіть тих інвалідів, кому бракує страхового стажу, в т.ч з дитинства та дітей-інвалідів до 18 років.

У зв’язку з внесеними змінами управлінням Пенсійного фонду України в м. Коростені та Коростенському районі Житомирської області проведено перерахунки пенсій інвалідів ІІІ групи та інвалідів з дитинства, які вони отримають в грудні 2015 року.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефонами „гарячої” лінії 3-04-38 управління Пенсійного фонду України в м. Коростені та Коростенському районі Житомирської області. Відділ обслуговування громадян (вул. Сосновського, 46) працює за графіком роботи управління - з понеділка по четвер з 8-30 до 17-45 та у п'ятницю з 8-30 до 16-30 (обідня перерва 13-00 до 14-00).

 

 

Начальник управління Пенсійного фонду України в м. Коростені та Коростенському районі Житомирської області       Марія Дмитрівна Мурга