ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Із 1 червня припинено призначення спецпенсій
12.06.2015

Із 1 червня припинено призначення спецпенсій

 

Із 1 червня 2015 року Пенсійний фонд України припинив призначати спецпенсії депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям та іншим чиновникам.

Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення”, який Верховна Рада ухвалила в березні, передбачав, що уряд до 1 травня має внести відповідний пакет законів про пенсійну реформу, і якщо парламент до 1 червня їх не ухвалить, то система спецпенсій в Україні перестає існувати.

Міністерство соціальної політики норму закону виконало й до 1 травня було внесено на розгляд Верховної Ради системну пенсійну реформу, яку парламент досі не розглянув і не ухвалив. Тому з 1 червня всі пенсії депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям та іншим чиновникам призначатимуть відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, як всім звичайним людям. Спецпенсії, як і раніше, призначатимуть льотчикам-випробувачам, шахтарям, ученим, військовим і людям, що працюють на шкідливих виробництвах.

Спецпенсії, призначені до 1 червня, ніхто не скасовуватиме. Ідеться саме про призначення нових спецпенсій після 1 червня. Тобто люди, які досягли пенсійного віку раніше за цю дату й уже одержують спецпенсії, продовжать це робити.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном „гарячої” лінії  3-04-38 управління Пенсійного фонду України в м. Коростені та Коростенському районі Житомирської області.

 

Начальник управління Пенсійного фонду України в м. Коростені та Коростенському районі Житомирської області             М. Д. Мурга