ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Інформаційна зустріч учасників АТО в День Соборності України
24.01.2017

 

Щороку 22 січня український народ відзначає День Соборності України і з вдячністю згадує тих героїв, які боролися за об’єднання усіх національно-демократичних сил українства, хто словом і ділом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу. Символічною стала і зустріч учасників АТО, УБД, представників державних установ, громадських та волонтерських організацій, яка відбулася у неділю в Центрі соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень, який знаходиться в підпорядкуванні Державної служби України в справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

У черговій зустрічі учасників АТО, яка проходить  в рамках групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», співорганізатором, якої є волонтер Олег Чирков та  керівник соціальний педагог Центру Вікторія Обиход, взяли участь директор ЦСПР населення Сергій Вигівський, педагог-організатор, координатор міжнародних програм та проектів Віра Гис, практичний психолог Надія Волківська, представники: ГО «Всеукраїнська правозахисна організація «Юридична сотня»,  ГО «АТОШНИК» і  військово-патріотичного волонтерсько-спортивного клубу «Хоробрі серця» для дітей учасників АТО.

Директор Центру Сергій Вигівський розповів про напрямки діяльності Центру за 17 років та особливості роботи закладу на даному етапі, зокрема, що  з жовтня 2016 року коростенський Центр спробував зосередитись на наданні послуг виключно учасникам АТО. Для того, щоб залучити учасника АТО до отримання послуг Центр співпрацює  з членами його родини, місцевими органами влади, соціальними робітниками, волонтерами, громадськими організаціями. Сергій Миколайович додав, що важливу роль в наш час відіграє суспільна думка, тому всі присутні учасники АТО повинні долучитися до вирішення даного питання, адже від того, який психологічний стан в окремій родині, залежить психологічний клімат в країні в цілому.

Колишній військовослужбовець Яків Стакан повідомив, що відокремлювати учасника АТО від сім’ї просто нелогічно та наголосив, що всі воїни розуміють, що дієва реабілітація можлива лише з залученням членів їх сімей до програм та заходів Центру.

Окрім соціально-психологічної допомоги, яку надає ЦСПР для учасників АТО, було надано інформацію координатором міжнародних програм та проектів про допомогу міжнародної спільноти та продовження Міжнародного проекту підтримки учасників АТО британськими благодійними організаціями, можливість взяти учать у міжнародному проекті активної реабілітації «Повернення до життя» за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації та Всеукраїнського ГО «Національна асамблея осіб з інвалідністю України», запропонувала стати учасниками нового проекту «Жива бібліотека» та долучитися до  програми соціального захисту «Соціальна картка учасника АТО».

 Керівником групи була представлена фото-презентація роботи та досягнень групи за минулий 2016 рік. Вікторія Обиход наголосила, що об’єднані однією проблемою люди, згуртувавшись можуть досягнути поставлених цілей.

Представники ГО «Юридична сотня» надали консультацію учасникам бойових дій з питань отримання одноразової грошової допомоги, покращення житлових умов. У ході зустрічі Катерина Кармазіна розповіла про правову допомогу учасникам АТО та безкоштовні консультації юриста з питань, пов’язаних з оформленням  статусу ветерана, пільг та виплат. Вона також привезла та розповсюдила всім присутнім примірники «Пам’ятки для учасників АТО».

Представники ГО «АТОШНИК» і військово-патріотичного волонтерсько-спортивного клубу надали інформацію про свою діяльність, обмінялись досвідом, домовившись про подальшу співпрацю.

Наприкінці зустрічі психолог Центру розповіла про свої послуги, що сприяють кращій реабілітації учасників АТО, провела індивідуальні консультації.

Запрошуємо всіх відвідати групу само- та взаємодопомоги «Гуртом легше»,  зустрічі якої відбуваються кожної неділі о 13:00,  ми на Вас чекаємо!

 тел. (04142)2-23-66.

Соціальний педагог ЦСПР

Вікторія Обиход