ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Інформація про виконання заходів щодо запобігання і протидії корупційним проявам в управлінні Пенсійного фонду України в м. Коростені та Коростенському районі Житомирської області
28.09.2015

Інформація про виконання заходів щодо запобігання і протидії корупційним проявам в управлінні Пенсійного фонду України в м. Коростені та Коростенському районі Житомирської області

 

На виконання вимог законів України “Про запобігання корупції”, “Про державну службу”, “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки”,  наказу Пенсійного фонду України від 14.04.2015 №63 “Про програму Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2015 рік” з метою вжиття заходів щодо реалізації державної антикорупційної політики, в управлінні Пенсійного фонду України в м. Коростені та Коростенському районі Житомирської області були сплановані та проведені відповідні організаційні та управлінські заходи.

З метою усунення та мінімізації корупційних ризиків, причин, що їх породжують та умов, що їм сприяють, в управлінні в 2015 році були затверджені відповідні плани заходів на 2015 рік.

Згідно зі статтею 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” та статті 13 Закону України “Про державну службу” всіма державними службовцями управління у встановлений строк подані декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання  фінансового характеру за 2014 рік. Копії декларацій надіслані у строки, встановлені Законом, до Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції. Забезпечено подання працівниками управління, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання  фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Особлива увага приділяється питанню виявлення конфлікту інтересів та його усуненню. Зокрема, в управлінні постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо обов’язкового повідомлення про наявність конфлікту інтересів та шляхи його врегулювання.

В управлінні забезпечується обов’язкове повідомлення державними службовцями відомостей щодо близьких осіб, які працюють в одній сфері і забезпечено недопущення їх безпосереднього підпорядкування.

З метою своєчасного вивчення та застосування в практичній діяльності передового досвіду роботи, нових нормативно-правових актів, недопущення та своєчасного виявлення корупційних діянь в управлінні пріоритетним залишається проведення роз’яснювальної роботи серед державних службовців. Зокрема, управлінням за 9 місяців 2015 року проведено 7 семінарів, занять, лекцій з питань антикорупційного законодавства. В мережі інтернет оприлюднено 1 повідомлення антикорупційної тематики.

Фактів невиконання вимог антикорупційного законодавства в управлінні не виявлено. Протягом звітного періоду державні службовці управління до відповідальності за вчинення корупційних та пов'язаних з корупцією правопорушень не притягувались.

 

Головний спеціаліст з персоналу управління Пенсійного фонду України в м. Коростені та Коростенському районі Житомирської області     В. М. Кузьменко