ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
І-й Всеукраїнський Форум представників реабілітаційної галузі України
6.12.2016

І-й Всеукраїнський Форум

 представників реабілітаційної галузі України

          1 грудня 2016 року у Києві в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбувся 1-й Всеукраїнський Форум представників реабілітаційної галузі України.

      На Всеукраїнський Форум:«Надія на життя» зібралися кращі українські спеціалісти реабілітаційної галузі, зарубіжні експерти з різних видів реабілітації, представники влади, фахової освіти, громадських та благодійних організацій та всі, хто зацікавлений у наданні та отриманні якісних реабілітаційних послуг в Україні та для обговорення головних питань і визначення стратегії розвитку реабілітології в Україні.        

         На форумі також приймали участь представники Центру соціально-психологічної реабілітації та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, м. Коростень, який працює в підпорядкуванні державної служби України в справах ветеранів війни та учасників АТО. Як учасники  Форуму ми мали можливість відвідати Панельну дискусію з експертами, взяти участь у розробці стратегії розвитку реабілітаційної галузі України у форматі «Світового кафе», познайомитися з надавачами реабілітаційних послуг на локації «Живий довідник організацій», надати інформацію про діяльність нашого закладу та поділитися досвідом в сфері надання соціально-психологічних, інформаційних, культурно-просвітницьких  послуг ветеранам війни, учасникам АТО,  УБД та їх сім’ям. Також було дане інтерв’ю журналістам UkrPress, info  про актуальність, необхідність та систематичність у проведенні таких заходів задля тісної співпраці та обміну досвідом в сфері надання та отримання різних видів реабілітації,  а саме поняття реабілітації не зводити лише до психологічної реабілітації, а  розуміти, що існує поняття комплексної реабілітації, що включає в себе соціальну, психологічну, психолого-педагогічну, фізичну, медичну, фізкультурно-спортивну, трудову та професійну.  

           Партнери заходу: благодійний фонд «Український дім», Міжнародна мережа реабілітаційних центрів «Ренесанс», Всеукраїнська громадська організація «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій», Міжнародне товариство «УКРАЇНА-БІЛОРУСЬ» та ін. Впродовж дня ми мали можливість познайомитися з діяльністю багатьох реабілітаційних установ не тільки  України, а й з специфікою роботи подібних закладів Польщі та  Білорусії. Ми долучилися до розробки стратегії розвитку реабілітаційної галузі з колегами державного, громадського та комерційного сектору.

           Хочеться подякувати організаторам заходу  та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з державними, громадськими  як вітчизняними, так і міжнародними експертами. Адже за кожним невирішеним питанням  стоїть людина з своїми проблемами та переживаннями, а це чиясь доля, це чиєсь життя і тільки спільними зусиллями можна подолати проблеми.

 

 

 

 

 

 

Віра Гис-спеціаліст ЦСПР населення, м. Коростень