ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Громадська рада міста відвідала завод МДФ
11.12.2014

 

Нещодавно представники Громадської ради, активісти міста відвідали завод МДФ, зустрілися з його керівництвом та отримали відповіді на актуальні запитання. Метою візиту була діяльність заводу та його  вплив на екологію міста.

Спочатку для громадських активістів був проведений брифінг, де вони поспілкувались із генеральним директором Володимиром Шевело, з фахівцями заводу та отримали детальні відповіді на всі хвилюючі питання. На зустрічі також були присутні заступник міського голови Леонід Якубовський, начальник відділу водних ресурсів, атмосферного повітря Державної екологічної інспекції в Житомирській області Олександр Цимбалюк, спеціаліст МНС Сергій Ущапівський та журналісти. Затим технічний директор Дмитро Сагаєв провів екскурсію заводом та розповів про роботу всіх його цехів.

Коростенських активістів турбували різні питання діяльності заводу: від заміни фільтрів, роботи очисних споруд до соціального пакету працівників та вирубки лісу. Перебували на заводі гості майже 4 години і протягом всього часу  уважно спостерігали за виробничим процесом. Під час зустрічі було поінформовано, що фільтри є німецького якісного виробництва, їх заміна здійснюється 2 рази на рік при потребі і повітря через них виходить 100-відстоково чисте. Щодо очисних споруд, то вони були повністю реконструйовані, і внаслідок 3-разової очистки вода стає прозорою та якісною. На підприємстві жодних нових додаткових заводів та цехів не планується відкривати, лише буде проведено розширення з метою розведення концентрату смоли з водою, так як раніше смолу купували в Росії та Сєвєродонецьку. Деревину завод використовує неділову. Це дешева сосна, здебільшого її відходи: дрова, верхівки, сухостій, які закуповуються на державному аукціоні. Завод забезпечує роботою також 1500 осіб обслуговуючого персоналу. Благодійна допомога йде дуже велика: підтримка місцевих шкіл, садочків, бійців АТО, спортивних споруд, доріг, Коростеня загалом. І суми вираховуються в сотнях тисяч та мільйонах гривень. Завод МДФ – основний наповнювач коростенського бюджету.

Обласний екологічний інспектор Олександр Цимбалюк за результатами проведених попередніх експертиз зазначив, що на даний час завод МДФ є екологічно чистим підприємством.

У всіх присутніх на зустрічі залишились тільки приємні враження та відгуки. По закінченні зустрічі Голова Громадської ради запросив технічного директора заводу МДФ на наступне зібрання ради, аби він ще раз розповів про діяльність заводу та відповів на запитання.