ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Грейдерування вулиць міста
22.07.2015

 

 

В 2015 році на капітальний ремонт тротуарів із місцевого бюджету виділено 430 тис. грн. Була розроблена і отримала позитивний експертний висновок проектно-кошторисна документація. На даний час вже завершуються роботи по асфальтуванню тротуару по вул. Б.Хмельницького (права сторона від фарзаводу до хіммаша), будуть розпочинатись роботи по вул. Жовтнева (біля мосту через р. Кремно). На черзі асфальтування тротуару та вул. Котовського (від вул. Чапаєва до колишньої відділкової лікарні).

Проектом передбачалось також і асфальтування вул. Сосновського (від вул. 1 Травня до супермаркету «АТБ», але в зв’язку з роботами, які взявся виконати  на цій ділянці Головійчук О.С., до проекту були внесені зміни і в межах існуючого кошторису будуть виконані роботи по вул. Сосновського (від «Золотої бочки» до пров. Сосновського) та вул. Пролетарській (від вул. Свердлова до вул. Яневича).

В зв’язку з обмеженістю коштів в місцевому бюджеті, на жаль немає можливості одразу виділити достатньо коштів для проведення капітального ремонту всіх тротуарів, які цього потребують.

Також в поточному році буде виконуватись капітальний ремонт прибудинкових територій. На це із місцевого бюджету виділено 450 тис. грн. На даний час проходить експертизу проектно-кошторисна документація. Роботи будуть виконуватись за наступними адресами: вул. Грушевського, 42; вул. Шолом-Алейхема, 15; вул. Гастелло, 22, 22 А; вул. С.Ванцетті, 5; вул. Табукашвілі, 3 А, 14; вул. Київська, 11, 15, 19 Б; вул. К.Лібкнехта, 2; вул. Сосновського, 23, 25, 48А, 48 Б, 48 В, 52; вул. Кірова, 4, 8, 42, 44, 89; вул. Каштанова, 21; вул. Б.Шосе, 25, 27, 29.

         На минулому тижні працівниками КГВП були закінчені роботи по грейдеруванню вулиць Пушкіна, Козаченка, Доватора, Курчатова.