ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
3.03.2020

Переможці щорічного загальноміського рейтингу «ГОРДІСТЬ МІСТА- 2019»

 в Коростені стали:

 

БЛОК 1 «Громадянська позиція»

 Жива легенда

-  Конончук Володимир Анатолійович (директор ТДВ «Коростенський щебзавод» з 1977 по 2013 рік)

Особистий приклад

-  Струпинський Едуард Сергійович, учень 10-б класу НВК «Школа-гімназія» № 12

Збереження і примноження традицій            

Коростенська філія Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби, старший тренер Гулаков Олександр Вікторович

Відкриття року

-      Брати Титюки ( Нікіта - чемпіон України з вільної боротьби, учень 8-а класу Коростенського НВК «Школа-гімназія № 2 ім.ВСингаївського», Матвій - наймолодший чемпіон України з вільної боротьби, учень міської гімназії № 4)

Герой нашого часу

- Русецький  Андрій Анатолійович,  інспектор взводу тактичної підтримки батальйону ТОР УПП у м.Києві

Сила духу

-                     Кунашенко Василь Якович, воїн-інтернаціоналіст, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, учасник АТО

-         Петрович Олег Володимирович, учасник АТО

-         Дідус Дмитро Олександрович, учасник АТО

БЛОК 2 «Гуманна справа року»

Гордість міста за високий рівень соціальної відповідальності

-    ГО «Промінь любові», керівник Лисюк Віталій, виконавчий директор Седляр Олександр

 

Краща родина року

-      Родина НевмержицькихБогдана Миколайовича та Ірини Вікторівни

Партнерство і розвиток

Літній табір розвитку з вивченням англійської мови «English Camp» та партнери:  Village Church (Dyer, Indiana, USA), Міжнародна благодійна організація «Mission Eurasia», Церква віри, надії та любові (м. Коростень), Церква «Перемога» (м. Коростень), Центр розвитку дітей «Start.Центр» (м. Коростень)

БЛОК 3 «Дбайливий господар»

Серед приватних будинків 

Стахова Наталія Степанівна(вул.Ковпака, 1 кв.1)

Серед підприємств, установ, організацій 

Дитячий навчальний заклад №2, керівник Шевчук Ольга Юріївна

Серед ОСББ

ОСББ «Маяковського, 107», «Маяковського, 39»                   (голова Бондарчук Оксана Тарасівна)

«Професіонал року»

Олімп трудової слави

 

Велешко Людмила Дмитрівна, вчитель української мови й літератури Коростенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Краща трудова династія

Родина залізничників Шаблевських

 

Краща бюджетна установа

Бюджетна установа стадіон «Спартак», директор Гресь Олексій Петрович

 

Кращий керівник установи,організації, комунального підприємства

Шишук  Ігор Якович, директор КУ Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Гордість міста в малому бізнесі

Сирота Святослав Вікторович (приватний підприємець, власник кав’ярні «Craft Korosten»)

Інновація в бізнесі

Ресторан «АV» ( власник Бекета Олена Сергіївна)

Кращий заклад громадського харчування та торгівлі

Сімейне кафе «Chiky Bam Bony» (приватний підприємець, власник Грищенко Тетяна Володимирівна)

БЛОК 4

Кращий медичний працівник

-    Зарицька Наталія Петрівна, сестра медична денного стаціонару амбулаторії ЗП-СМ № 1 КНП «Центр медико-санітарної допомоги»

-    Невмержицький Микола Омелянович, завідувач хірургічного відділення консультативно-діагностичного центру  КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради»

Кращий працівник культури

-  Муж Олександр Миколайович, завідувач відділу народних інструментів, викладач міської школи мистецтв ім.А.Білошицького

Кращий освітянин

-  Гурська Тетяна Петрівна, вчитель української мови й літератури НВК «Школа-гімназія» № 12

Кращий працівник комунальних служб

-         Малиновський Олександр Сергійович, слюсар-сантехнік  дільниці № 2 КП «Теплозабезпечення»

Кращий співробітник МВС, МНС, ЗСУ

(Рятувальник року)

-      Оснадчук Олександр Іванович, командир відділення 8 державної пожежно-рятувальної частини (м.Коростеня)

Кращий залізничник

-      Петров Олександр Миколайович, фрезерувальник виробничого підрозділу ремонтне вагонне депо Коростень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця»

Золоті руки майстра

 

-    Шуляренко Віктор Валерійович, майстер сірникового мистецтва

 

БЛОК 5 «Нове імя року»

Наукова надія міста

-                     Федоренчик Ангеліна Віталіївна, учениця Коростенської ЗОШ № 11

Спортивна надія міста

-      Білошицька Олена Леонідівна,  учениця 8 класу НВК «Школа-гімназія № 2 імені Володимира Сингаївського», неодноразова чемпіонка з карате, вихованка спортивного клубу «Скеля»

Творча надія міста

-       Білецький Артем Юрійович, учень 6 класу відділу народних інструментів школи мистецтв ім.А.Білошицького

БЛОК 6 «Успіх року»

Спортивна гордість міста

Осадчий Денис Анатолійович (майстер спорту з бодібілдінгу, тренер та дієтолог) таСтаховський Денис Дмитрович (майстер спорту з бодібілдингу)

Творча гордість міста

Васильчук Віктор Борисович, «Заслужений журналіст України»,письменник, головний редактор

вільної благодійної газети «Вечірній Коростень»

Лідер змін

-  Матиль Людмила Владиславівна, вчитель початкових класів Коростенського міського ліцею

-  Редчиць Наталя Михайлівна, вчитель початкових класів Коростенського міського ліцею

Прорив року

 

-  Спортивний клуб з боксу «Ринг» , керівник клубу Салей Ярослав Юхимович

Успіх року

-  Студія спортивного та сучасного танцю «FORMA»  (керівник  Висоцький Сергій,тренер  Анастасія Висоцька)