ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Енергоефективність у громадах
3.02.2015

   На сьогоднішній день в м. Коростені розпочато впровадження енергетичного менеджменту в бюджетних установах, організаціях та комунальних підприємствах міста.

   В рамках міжнародного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» 22 та 23 січня 2015 року в місті Житомир відбулась робоча зустріч міст-партнерів, які в свій час підписуючи Угоду Мерів зобов’язались розробити План дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР). Серед учасників дводенного семінару були представники м. Миргорода, м. Новоград-Волинського, м. Чернівці, м. Дніпропетровська, м. Камянець-Подільського, м. Луганська, м. Бердичева, м. Павлограда, м. Коломиї, а також фахівці управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради. Основною темою семінару був моніторинг серед міст з питань розробки та впровадження ПДСЕР (SEAP). Учасники представляли у вигляді презентацій поточний стан розробки та впровадження ПДСЕР (SEAP) в містах-партнерах, висвітлювали питання подальшого розвитку бачення ПДСЕР (SEAP), складання базового кадастру викидів, переліку заходів з енергоефективності та передавали набутий досвід.

   Наше місто також презентувало хід виконання заходів по впровадженню енергетичного  менеджменту, а саме в розпочатій роботі з впровадження електронної системи моніторингу бюджетних установ, організацій та комунальних підприємств міста. Впровадження даного заходу в майбутньому дає можливість бачити та аналізувати реальну картину споживання енергетичних ресурсів.