ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
До уваги багатодітних жінок м. Коростеня!
25.09.2015

Покликання кожної жінки – стати матір’ю, виховати достойних громадян суспільства. Всі жінки-матері на землі безумовно достойні поваги, та особливо це стосується жінок, які народили та виховали п’ять і більше дітей і удостоєні почесного звання України "Мати-героїня", що є вищою формою відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім'ї, материнства і дитинства, самовідданого виховання та навчання дітей.

Багатий на таких жінок і Коростень. На сьогоднішній день кількість жінок, яким присвоєно почесне звання України ,,Мати – героїня”, в м. Коростені становить 133 особи. Це жінки, які виховали своїх дітей гідними громадянами України, і тепер удостоєні високого звання за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку.

Жінкам, яким присвоєно почесне звання „Мати-героїня”, вручаються нагрудний знак та відповідні посвідчення. Крім того, матерям-героїням виплачується одноразова винагорода у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Жінки, які народили та виховали п’ять і більше дітей, що досягли восьмирічного віку, можуть звернутися у відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради (вул. Грушевського, 22, каб. № 15, 16, тел. 4-21-03, 9-65-65) з метою оформлення та подання документів щодо присвоєння почесного звання ,,Мати – героїня”.