ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
До уваги багатодітних родин, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей!
16.09.2015

Відповідно до ст.13 Закону України «Про охорону дитинства», для багатодітних сімей, до категорії яких належать дитячі будинки сімейного типу та більшість прийомних сімей, встановлена 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб.

Проте, з 1 липня 2015 року, умови надання даної пільги були обмежені. Переважна більшість багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 5 і більше дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не зможуть скористатись ні зазначеною пільгою, ні житловою субсидією для покриття витрат на житлово-комунальні послуги.

Виходячи з вищевикладеного, єдиною можливістю зменшити кількість витрат даних категорій сімей на оплату житлово-комунальних послуг є застосування енергозберігаючих технологій для утеплення помешкань та/або придбання енергоефективного обладнання. Порядок впровадження та застосування енергоефективних технологій в Україні регулюються постановами Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. №243 «Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки» та від 17 жовтня 2011 р. №1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження».

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради (вул. М. Грушевського, 22, к. 15-16; т. 4-21-03, 9-65-65).

Переглянути відео