ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
10.06.2016

7 червня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень відбувся семінар на тему: «Соціально-психологічна підтримка дітей та учасників АТО як процес взаємодії в посткризових життєвих ситуаціях».

          З привітальним словом до учасників заходу звернувся директор ЦСПР населення, м. Коростень Сергій Вигівський, який наголосив на важливості даного питання не тільки для учасників АТО, їх сімей, а й для всіх жителів регіону, адже від психологічного стану кожного  залежить спокій суспільства в цілому. Від розв’язання соціальних питань учасників АТО та членів їхніх сімей багато в чому залежить бойовий настрій захисників Вітчизни. Нині багато наших воїнів потребують не лише матеріальної, моральної підтримки, але й психологічної допомоги. Всі учасники військових дій на сході України відчувають значну психологічну і емоційну напругу, з якою досить важко впоратись. Тому актуальність даного семінару, важливі аспекти  та особливості роботи ЦСПР в різних регіонах країни з даними категоріями на часі. Для того і зібралися в нашій установі представники п’яти Центрів України, щоб поділитися досвідом роботи надання соціально-психологічної допомоги найбільш вразливим категоріям населення: дітям та членам сімей учасників АТО.

     На семінарі були присутні: Наталія Грицунь- начальник відділу Державної служби України в справах ветеранів війни та учасників АТО, Антоніна Іщенко- головний спеціаліст Державної служби з надзвичайних ситуацій  України, Ольга Міхальченко- головний спеціаліст ДАУЗВ  України, Лідія Малогулко– національний спеціаліст проектів ОБСЄ в Україні, Тетяна Осіпович– психолог Центру допомоги учасникам АТО Житомирської ОДА, представники місцевих органів влади, директори, заступники, провідні фахівці  Центрів СПР Славутича, Бородянки, Іванкова, Боярки.

          Кожен Центр представив цінні зерна свого досвіду, професійні надбання,  ефективні методи та форми роботи. Всі гості мали можливість висловитися, поділитися враженнями та обговорити актуальні питання сучасності.

     Було запропоновано прийняти участь у  міжнародному проекті: «Відповідь на загрози внаслідок конфлікту» за підтримки ОБСЄ та інших міжнародних організацій.

Присутні висловили надію, що досвід,  яким вони поділилися буде корисним та ефективно застосовуватиметься для подальшої роботи Центрів при наданні соціально-психологічної допомоги цільовим категоріям населення регіонів.

       Наприкінці зустрічі для наших гостей провели екскурсію по історичних місцях Коростеня, вони були приємно вражені візитівкою  нашого древнього міста-чудовим парком та  військовим об’єктом «Скеля».

Зустріч завершилася, але знання набуті на заході, не пройдуть марно.

 

 

Віра Гис-координатор міжнародних програм

 та проектів ЦСПР населення, м. Коростень