ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Депутати Коростенської міської ради на 8 сесії 25.08.16р. прийняли рішення «Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Коростені».
30.08.2016

РІШЕННЯ

восьма сесія VII скликання

від  25.08.2016 року   № 306

Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Коростені


Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування вУкраїні", Закону України "Про ціни і ціноутворення", Закону України "Прожитлово-комунальні послуги", Закону України “Про теплопостачання”, з метою забезпечення соціального захисту населення, дотримання Конституції України, основних принципів державного регулювання цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, недопущення загострення суспільної напруги серед населення міста Коростеня, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

Затвердити текст звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою про встановлення мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги (додається).

 1. Доручити міському голові В.Москаленку підписати та направити звернення на адресу голови Верховної Ради України та прем’єр-міністра України.
 2. Оприлюднити тексти рішення та звернення на офіційному сайті міста Коростеня та у газеті «Іскоростень»
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради В. Вигівського.

 

Міський голова                                                                          В.Москаленко

 

Секретар міської ради                                                                                           В.Вигівський

Заступник міського голови                                                                                    Л.Якубовський

Начальник юридичного відділу                                                                             Т.Камінська

 

 

 

Додаток до рішення Коростенської міської ради

VІІ скликання від 25.08.2016р. №306

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Коростенської міської ради  VІІ скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо впровадження мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з 01 липня 2016 року

 

В зв’язку  із відсутністю  реального зростання доходів населення  та із значним не обґрунтованим підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги,  що ставить населення на межу  виживання, на вимогу мешканців  міста Коростень Житомирської області та на підтримку  більшості громад України, ми, депутати Коростенської міської ради звертаємося з наступними вимогами до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України:

 

 1. Впровадити мораторій (заборону) на підвищення з 01 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги.
 2. Заборонити  постачальникам  тепла, газу, електроенергії  виставляти споживачам авансові рахунки за ненадані послуги .
 3. Заборонити нараховувати з 01 липня 2016 року та стягувати з населення пеню за несвоєчасну сплату за комунальні послуги.
 4. Забезпечити розкриття та оприлюднення методики розрахунків й обґрунтування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
 5. Утворити Тимчасово слідчу комісію Верховної  Ради України з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства.
 6. Здійснити перерахунок ціни на газ для населення шляхом зміни формули  розрахунку  (відмовитись від прив’язки до цін на європейських ринках)  і сформувати  економічно обґрунтовані  ціни на основі реальної собівартості газу власного видобутку.
 7. Забезпечити  збалансований підхід до зростання цін і тарифів  на житлово-комунальні послуги  із врахуванням рівня прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, пенсійного забезпечення  та   подоланням корупційних схем на ринку газу.
 8. Відновити встановлення пільгової норми споживання газу для населення та збільшити її до 2400 куб.м. на опалювальний сезон.

 

Міський голова міста Коростеня                                          В. Москаленко