ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/the-executive-authorities/management-and-offices/viddil-ohoroni-zdorovya/na-vikonannya-punktu-4-protokolu-naradi-kabinetu-minimtriv-ukrayini-z-pitan-zabezpechennya-gromadyan-likarskimi-zasobami-ta-medichnimi-virobami/

http://korosten-rada.gov.ua/news/kultura/zaproshuyemo-vidvidati-vistavu-vin-moya-sestra.html
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Будуємо ідеальну сім'ю
13.06.2017

 

9 червня у Центрі соціально – психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м.Коростень, який працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та антитерористичної операції , психологом  Центру  Надією Волківською,  проведена зустріч з дружинами наших захисників.

Метою чергової зустрічі став пошук критеріїв для своєї ідеальної сім'ї. В ході зустрічі, кожна з присутніх жінок намагалась розібратись, що обов’язково має бути присутнє у їх відносинах,а що категорично ні. Для цього вони  виконали вправу « Сходинки», яка дала змогу розібратись, що саме для них важливо та, що потрібно робити для того щоб ці якості сформувати. 

Заключною та не менш цікавою частиною заняття стало створення кожною з учасниць колажу на тему : « Моя ідеальна сім'я ». Техніка створення колажу полягає в приклеюванні чи прикріпленні будь-яким іншим способом на основу (найчастіше паперову) найрізноманітніших вирізок на визначену тему. Використання вирізок у колажу відбувається за рахунок вибору образів, їхньою просторовою організацією у визначеному порядку, наділення образів власними значеннями. Процес роботи дуже зацікавив жінок, відкрив нові ресурсні можливості, а інтерпретація опорних елементів колажу дала багато корисної інформації для міркування.