ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
3.12.2010

 Всесвітній день боротьби зі СНІДом  вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров`я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров`я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом  відзначається щорічно. Головна мета  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему.

За даними ООН, поширення епідемії СНІДу в світі в цілому сповільнився. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20 %.

Але, на жаль,  Україна має найгострішу епідеміологічну ситуацію з ВІЛ/СНІД в Європі і серед країн СНД. Щодня в Україні реєструється 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок. 

Серйозно до  проблеми ВІЛ/СНІДу ставляться і в нашому місті. Інформація про ВІЛ/СНІД широко поширюється в ЗМІ, проводяться круглі столи, бесіди, демонструються відеолекторії для великих кіл громадськості.

Вже стало традицією для Коростенського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та для Коростенської міської організації товариства Червоного Хреста України 1 грудня проводити спільну акцію в центрі міста. Ось і в цьому році на майданчику біля СПТУ-16 відбулась акція.

Спеціалісти центру та працівники Червоного Хреста всім перехожим вручали червоні стрічки, які вважаються символікою ВІЛ, роздавали буклети, листівки, плакати. Розповідали про історію виникнення ВІЛ, про основні шляхи його передачі.      Через гучномовець звучала інформація, пов`язана з Днем боротьби зі СНІДом.

Приємно те, що люди не ігнорували звернення, сприйняли акцію дуже серйозно. І не зважаючи на великий мороз, активно відповідали на запитання, вислуховували поради, розповідали історії зі свого досвіду.

ВІЛ/СНІД – це дуже важлива політична та демографічна проблема. Боротися з епідемією повинні державні органи. Але без участі та зацікавленого ставлення всіх людей складно досягти успіху. Наше здоров`я – у наших руках: навіть одноразове введення наркотику є надзвичайно небезпечним, небезпечні і ранні безладні статеві зв`язки  та незахищений секс. На щастя, у побуті заразитися ВІЛ-інфекцією неможливо і, не вживаючи наркотиків, не станеш наркозалежним.

Тільки всі разом, поєднавши наші зусилля, ми зможемо зупинити епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, наркоманії, алкоголізму, зробити наше життя здоровим і щасливим.