ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Семінар для фахівців із соціальної роботи.
7.07.2012

В рамках соціальних ініціатив президента України було введено посаду фахівця з соціальної роботи. Отже і в нашому місті Коростені з 2 липня 2012 року  працює 15 фахівців, які безпосередньо займаються сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

3-4 липня 2012р. в сесійному залі міськвиконкому проходив обласний навчальний семінар - тренінг для працівників центрів СССДМ на тему: “Підготовка спеціалістів до здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах».

Головною метою заходу було підвищення професійної компетентності спеціалістів центрів СССДМ, а також надання допомоги у розширенні міжсекторних та міжвідомчих зв’язків, спрямованих на здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час семінару фахівці отримали інформацію щодо загальної характеристики сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, розкрили етичні засади соціальної роботи з особами/сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, розглянули сутність, алгоритм та організаційно-методичні основи соціального супроводу як форми державної підтримки сім’ї. Обґрунтували значення та зміст оцінювання та оцінки в процесі ведення випадку. Розкрили роль партнерства у соціальному супроводі.

Під час тренінгу проводились рольові та тематичні ігри, творчі вправи, щоб кожен з учасників мав змогу бути максимально активним, брав участь в дискусіях, не боявся спілкуватись та висловлювати свою думку.

Наприкінці другого  дня навчання всі фахівці здавали залік спеціалістам Житомирського обласного ЦСССДМ.

На третій день семінару, проводився круглий стіл, який був організований Коростенським міським ЦСССДМ, на тему: «Взаємодія субєктів соціальної роботи». На круглий стіл були запрошені суб’єкти соціальної роботи: начальник служби у справах дітей, спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, завідуюча педіатричною службою міської дитячої поліклініки, державний інспектор управління праці та соціального захисту населення та інспектор МРВ КВІ. Всі запрошені субєкти виступили та розповіли про співпрацю з центром щодо роботи з сімями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Всі фахівці мали можливість задати присутнім питання, на які отримали кваліфіковані відповіді.