ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
26 листопада відбулось перше пленарне засідання першої сесії Коростенської міської ради VII скликання
27.11.2015

26 листопада в приміщенні міської ради відбулось перше пленарне засідання  першої сесії Коростенської міської ради VIІ  скликання, на якому, за інформацією голови Коростенської міської виборчої комісії Колесник О.С. про підсумки виборів, що відбулись 25 жовтня 2015 року, були визнані повноваження 34 депутатів Коростенської міської ради VII скликання та Коростенського міського голови Москаленка Володимира Васильовича. Крім того, пленарне засідання ознаменувалось обранням секретаря Коростенської міської ради. Відповідно до частини 1 ст.50  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” на посаду секретаря Коростенської міської  ради міський голова вніс кандидатуру Вигівського Володимира Васильовича  - депутата міської ради від Коростенської міської  партійної організації політичної партії «Наш край». За результатами таємного голосування 20 депутатів із 34 підтримали кандидатуру подану міським головою.     

Також депутати утворили робочу  групу по розробці Регламенту роботи міської ради та Положення про постійні комісії міської ради VIІ скликання, якій доручено узагальнити пропозиції депутатів та винести на другу сесію міської ради проект Регламенту та Положення.

Крім того, в порядок денний були винесені питання Про утворення виконавчого комітету міської ради та затвердження його персонального складу, Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів постійних комісій. Однак,  за пропозицією депутатів ці питання будуть розглянуті на наступному пленарному засіданні після додаткового погодження з представниками партій представлених у міській раді.

Під час пленарного засідання міський голова оголосив про створення п’яти фракцій у Коростенській міській раді: фракція Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», фракція “Батьківщина», фракція Солідарність», фракція “Наш край», фракція “Опозиційний блок»

Друге пленарне засідання першої сесії Коростенської міської ради VII  скликання  відбудеться 03 грудня 2015 року.