ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/the-executive-authorities/management-and-offices/viddil-ohoroni-zdorovya/na-vikonannya-punktu-4-protokolu-naradi-kabinetu-minimtriv-ukrayini-z-pitan-zabezpechennya-gromadyan-likarskimi-zasobami-ta-medichnimi-virobami/

http://korosten-rada.gov.ua/news/kultura/zaproshuyemo-vidvidati-vistavu-vin-moya-sestra.html
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
15 ювілейний фестиваль "Просто на Покрову"
12.10.2015

10 жовтня 2015 року в Коростені відбувся Всеукраїнський літературно-мистецький фестиваль «Просто на Покрову».

Ось уже 15 років поспіль у місті Коростені у прекрасну осінню пору напередодні святої Покрови відбулося свято українського слова та української душі - щорічний всеукраїнський фестиваль сучасної української літератури «Просто на Покрову».

Свято цього року проходило в оновленому Палаці культури ім.. Т.Шевченка.

А стартувало свято 9 жовтня в Коростенському міському парку відпочинку імені М. Островського традиційним щорічним дитячий фестивалем творчості «Література свіжого повітря».

 

Переможці  «Літератури свіжого повітря»

у прозі

1 місце -  Кос Вікторія, учениця міської гімназії №7

2 місце – Стужук Юлія , учениця міської гімназії № 7

3 місце – Саменюк Вірсавія, учениця міської гімназії

у поезії

1 місце – Духнівська Оксана, учениця ЗОШ № 1

2 місце – Задорожний Юрій, учениця міського ліцею

3 місце – Бондарчук Людмила, учениця міського ліцею

 

 

Літературна відзнака імені Валерія Нечипоренка:

-         Василь Овдійчук

-         Тимофій Сердечний

 

Лауреати премії імені Василя Юхимовича:

-         Куліда Сергій  за книгу «Красные шпионы»

-         Сірик Анатолій за книгу «Чуднів на бистрині історії»

-         Талан Світлана за книгу «Оголений нерв»

-         Бондар Флоріан за книгу «Ленківські вітре(и)-бе(а)ньки»

-         Криловець Анатолій за книгу «Квітка щастя»

-         Гургул Ігор за книгу «Трикутник»

 

 

 Грамоти «За участь у святі»

-         Нікитчук Світлана (Коростень)

-         Буцький Олег (с.М.Зубівщина Коростенський р-н)

-         Скуратівський Микола (м.Малин)

-         Морар Людмила (м.Малин)

-         Задорожний Юрій (м.Коростень)

-         Кудря Олена

-         Грицик Наталія

-         Паламарчук Лариса

-         Корнійчук Тамара

-         Патюк Діана

-         Профамчук Катерина

 

«За любов до Коростенщини»

-         Ляшук Ірина (м.Коростень)

-         Утікеєва Інесса (м.Коростень)

-         Підлужна Анна (м.Коростень)

-         Гурська Іванна (м.Коростень)

-         Юшкевич Григорій

 

 

«Від вдячних земляків»

-         Пасічник Михайло (м.Житомир)

-         Закородонець Леонід (м.Ірпінь)

-         Дмитренко Микола (м.Житомир)

 

«Найпопулярніший учасник свята» - Володимир Москаленко

«Найвідоміша учасниця свята» - Гургула Теятна (м.Львів)

«Геній свята» - Довжик Василь (м.Київ)

«За зберігання і поповнення книжкової скарбниці» - Коростенська міська ЦБС

«За золоті руки» - Павлюківська Юлія (м.Коростень), Жіночий клуб «Стиль життя», Овруцьке творче об’єднання «Зорепад»

 

Грамоти в «Поетичному марафоні»

1 місце –Климчук Олег

2 місце – Вознюк Світлана (м.Коростень)

3 місце – Рудак Марія (м.Житомир)

 

Грамоти в «Уроці прози»

1 місце – Бароніна Світлана (м.Коростень)

2 місце – Рудак Марія (м.Житомир)

3 місце - Вознюк Світлана (м.Коростень)

 

«Поетичний марафон»

Диплом 3ступеня – Геращенко Оксана (м.Коростень)

Диплом 2 ступеня – Ященко Воллодимир (Коростень)

Диплом 1 ступеня – Бережко-Камінська Юлія (м.Ірпінь)

 

«Урок прози»

Диплом 3ступеня – Камінська Анна (м.Коростень)

Диплом 2 ступеня – Соболевська Світлана (м.Житомир)

Диплом 1 ступеня – Жалюк Вадим (м.Житомир)

 

«Барвисте слово рідного Полісся»

серед прозаїків

-         Куліш Олександр

-         Кереселідзе Тетяна (м. Коростень)

-         Кудря Олена

 

серед поетів

-         Сергієнко Іван-В’ячеслав (м.Київ)

-         Струтенська Марія

-         Продащук Алла

 

«Наймолодша учасниця свята» - Іванка Гурська (м.Коростень)

«Найповажніша учасниця свята» - Марія Дем (м.Житомир)